З прикордонної громади на Харківщині активно виїжджають люди

11.05.2024 09:21 Золочів
Фото: Віктор Коваленко Фото: Віктор Коваленко

З двох сіл Одноробівського старостату Золочівської громади Харківської області за 10 травня виїхало 15 людей, з них четверо дітей.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

– У ніч проти 11 травня близько 00:40 російські війська з РСЗВ «Град» обстріляли село Одноробівка. У результаті ударів пошкоджено чотири приватні будинки, господарські споруди, один автомобіль, а також енерго- та газомережі. Без постраждалих. Наразі там працюють фахівці, людям надають допомогу, – каже Віктор Коваленко. – Станом на ранок 11 травня в Одноробівці залишилося 170 людей, до повномасштабного вторгнення було понад 700. За вчора, 11 травня, звідти виїхало дев’ять дорослих і двоє дітей. Того ж дня із села Баранівка, це Одноробівський сторостинський округ, виїхало двоє дорослих і двоє дітей, – каже Віктор Коваленко.

Він зазначає, що в останні дні з громади почали виїжджати люди. 

Обстріли по Золочеву КАБами, удари по прикордонню, рух у сусідів праворуч від нас – усе це спонукає людей на виїзд. Їдуть із Золочева, почали активно виїжджати із села Івашки і взагалі з прикордонних населених пунктів. Мабуть, такого від’їзду не було з початку повномасштабного вторгнення. Всі умови людям надаються. Все організовано волонтерами, Харківською обласною військовою адміністрацією та Координаційним центром, – каже очільник громади.

Автор: Савелій Мякушко