Жителям Золочівської громади повернули мобільний зв’язок, світло та газ

28.12.2022 18:35 Золочів
У Золочівській громаді Харківської області станом на 28 грудня повністю відновили газопостачання. Електрики заживили 8 прикордонних сіл.

Як повідомляє пресслужба ХОВА, про це під час апаратної наради доповів начальник Богодухівської районної військової адміністрації Анатолій Рисцов, передає «Слобідський край».

Без світла в районі ще залишаються села Гур’їв Козачок, Сотницький Козачок, Цилюрики та частково Макарове Золочівської громади. Енергетики наразі працюють над відновленням енергопостачання в ці населені пункти.

Також у прикордонній громаді відновлено мобільний зв'язок, працюють відділення «ПриватБанку» і «Нової пошти», продуктові магазини, кафе та аптеки. На Золочівщині проводять ямковий ремонт доріг.

«Близько 60 % земель сільськогосподарського призначення в громаді не використовуються, багато руйнувань зазнали підприємства. Кожного дня ми спрямовуємо групи саперів туди, де потрібна допомога», – сказав Анатолій Рисцов.

Також у районі триває прийом документів від громадян, чиє майно було пошкоджене внаслідок бойових дій.

Станом на 26 грудня зареєстровано 622 заяви. На підставі поданих документів складаються акти обстеження будівель. Людей, чиє майно було пошкоджене, забезпечують будівельними матеріалами.

Нагадаємо, минулого тижня енергетики повернули світло у село Турове Золочівської громади Харківської області, яке залишалось знеструмленим протягом 10 місяців.

Наприкінці листопада «Укрзалізниця» відновила залізничне сполучення між Золочевим і Харковом. Поїзди роблять зупинки на станціях: роз’їзд 6 км, Основа ЕЦ, роз’їзд Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Подвірки, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, Пересічне, Яротівка, Черелино, Феськи, Рогозянка, 205 км, Чорноглазівка та Соснівка.

Нагадаємо також, що на території Золочівської громади відкрились і чекають відвідувачів 17 Пунктів Незламності, а в разі потреби є резервні місця для обладнання додаткових пунктів.

Головні новини Золочів читайте на нашому сайті.