Активні громадяни Первомайського об’єднаються в раду

Фото: Первомайська міська рада Фото: Первомайська міська рада

Керівництво Первомайської територіальної громади приймає заявки на конкурс до Ради активних громадян – дорадчого орану, що сприятиме взаємодії влади та громадськості.

Як повідомив медіа «Слобідський край» перший заступник Первомайського міського голови Антон Орєхов, ініціатором створення Ради активних громадян стала міська влада. Відповідне розпорядження підписав міський голова Микола Бакшеєв. Сформований склад ради буде затверджений на засіданні міського виконавчого комітету.

Прийом заявок на конкурс до Ради активних громадян триватиме до 10 червня 2024 року. До участі запрошуються представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, профспілок, фізичні особи, які проживають на території Первомайської громади, та внутрішньо переміщені особи, зареєстровані на території ТГ.

– Рада активних громадян – дорадчий орган, що може співпрацювати як з міською радою, так і з її виконавчими органами, вносити пропозиції з будь-яких питань, що стосуються розвитку територіальної громади, покращення взаємодії органів влади та громадськості. Якихось конкретних обмежень немає, – зазначає Антон Орєхов.

За його словами, дорадчий орган, яким буде Рада активних громадян, має доносити голос громадськості до місцевої влади.

– Враховуючи те, що діяльність Ради активних громадян відбувається на громадських засадах, передбачено, що будуть проходити зібрання у певний період, можливо, раз на місяць. За Радою активних громадян буде закріплений фахівець або підрозділ міського виконавчого комітету, який постійно з нею співпрацюватиме, збиратиме пропозиції, плануватиме наради з керівництвом громади. Маємо напрацювати гнучкий та ефективний формат взаємодії, – каже перший заступник міського голови.

Враховуючи умови часу, Рада активних громадян працюватиме переважно у форматі онлайн. У разі необхідності міський виконавчий комітет готовий надати приміщення для зібрання Ради активних громадян очно.

Раніше «Слобідський край» писав, що у Курилівській громаді обрали трьох старост.

 

Автор: Павло Пєшков