Алея Слави з'явилася на шкільному подвір’ї Краснокутського ліцею

Подвір'я Краснокутського ліцею Подвір'я Краснокутського ліцею

Краснокутські школярі висадили дерева та газон з різнотрав’я на території ліцею.

 

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» директорка Краснокутського ліцею № 1 Наталія Момот, під час повномасштабної війни загинуло 19 захисників, жителів громади.

– У нас дуже гарний зв’язок з керівництвом громади та батьками. Також у нас є актив школи, який запропонував висадити Алею Слави в пам’ять загиблих героїв, – каже Наталія Момот.

Алея Слави в Краснокутську

Алея Слави в Краснокутському ліцеї

Наразі на території закладу за висадженими деревами доглядають самі школярі. А згодом тут планують установити стенди з фото загиблих героїв.

– У кожного класу є графік, за яким вони поливають, доглядають, підживлюють дерева. Ми, дорослі, взагалі не маємо ніякого відношення до цього. Навіть коли робили огорожі для дерев, діти були присутні та максимально залучені, – зазначає директорка Краснокутського ліцею № 1.

До речі, школярі вже не вперше долучаються до висадження рослин та дерев. Минулоріч діти разом з вчителями та науковцями висаджували газон з різнотрав’я на території ліцею. Цей газон став часткою простору біорізноманіття, який відкрився в закладі.

– Територія нашого закладу доволі велика. Для нас дуже важливо, щоб для дітей можна було проводити заняття на природі. Тому, завдяки партнерам, ми разом зі Слобожанським національним парком створили простір біорізноманіття прямо в шкільному дворі. Тут є будиночки для комах, будиночки для їжаків та багато рослин, які ми висаджували разом з дітьми, – говорить Наталія Момот.

Наразі в Краснокутському ліцеї проводиться багато освітніх заходів з вивчення мови, біології, традицій. Усі ці заняття проходять у відновленому бомбосховищі, яке може вмістити понад 300 людей.

– У нас тут є зона відпочинку, навчання, гри, зона харчування. До речі, стіни бомбосховища розфарбовував наш колишній учень, який тепер навчається в харківському університеті на архітектора, – зазначає директорка ліцею.

Автор: Анастасія Хушану