Мешканцям Савинців пропонують долучитися до розробки стратегії розвитку громади

До кінця року Савинська громада має розробити стратегію розвитку. У роботі над документом беруть участь представники місцевого самоврядування, експерти та громадськість.

Про це медіа «Слобідський край» повідомила начальниця Савинської селищної військової адміністрації Оксана Супрун.

Розробка стратегії відбувається згідно з меморандумом, який Савинська громада уклала у січні 2024 року з міжнародними партнерами. Як результат роботи над документом має сформуватися стратегічне бачення майбутнього громади, визначені магістральні напрями її розвитку, а також шляхи реалізації поставлених завдань.

– Стратегія розвитку громади має бути створена до кінця цього року. Відповідно, наразі триває процес обговорення окремих питань, визначення спеціалістами наших слабких і сильних сторін. За кожним напрямом працює окремий експерт або експертка, які взаємодіють з відділами освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та іншими – по всіх напрямах, – повідомила Оксана Супрун.

Усього, за її словами, в команді з розробки стратегії понад двадцять осіб, в тому числі й активні жителі Савинської громади.

– Таким чином, на поточний момент ми обираємо, які шляхи розвитку громади для нас у пріоритеті. Маємо визначити, чи залишаємося у сільському господарстві, чи обрати інший напрям. Що і скільки коштів нам приноситиме у перспективі й так далі. Це кропітка робота, результатом якої буде Стратегія розвитку громади до 2027 року та на перспективу, у рамках загальнодержавної стратегії до 2027 року та стратегії розвитку Харківської області, – зазначила начальниця СВА.

Усіх мешканців громади запросили долучитися до опитування про їх бачення розвитку громади, щоб зробити стратегічні документи інклюзивними та врахувати інтереси всіх місцевих жителів.

Раніше «Слобідський край» писав, як у Куп’янській адміністрації знаходять кошти на дрони для ЗСУ.

Автор: Павло Пєшков