Новий фестиваль стартує наступного року на Харківщині

Новий фестиваль стартує наступного року на Харківщині

http://forum.pravda.com.ua/

Фестиваль національних культур планують провести наступного року.

Про це в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо повідомив голова Харківської ОДА Михайло Добкін.

- Харків і область традиційно були, є і, я впевнений, будуть територіями, де абсолютно спокійно і комфортно проживають люди різних національностей і народностей. Мало того, що у нас практично не було конфліктів на національному грунті, так у нас ще завжди існувала можливість зберегти і показати всі культурні особливості і відмінності кожній національності і кожному народу, який проживає на території Харківської області, - повідомив Михайло Добкін.

Також він зазначив, що правоохоронна система стоїть на охороні всіх загальнолюдських завоювань.

- Ми неодноразово подавали у різних ситуаціях такі уроки терпимості, які в якості прикладу можна було б демонструвати для цілих держав і народів. У нас реалізуються завдання Президента України про зміцнення міжнаціонального порозуміння. Сьогодні абсолютно спокійно забезпечена можливість вільного віросповідання представникам різних релігійних громад, церков і рухів, – заявив губернатор.

Він підкреслив, що для того, щоб дати можливість реалізуватися великій кількості людей різних національностей, які шанують і зберігають століттями свої традиції, в області проводиться безліч заходів. Наприклад, наступного року планується проведення фестивалю національних культур «Слобожанський віночок».

- З'явиться ще одна добра традиція, ще один фестиваль, який буде однією з культурних візитних карток нашого краю. Для того, щоб мати можливість витрачати на підтримку національних громад і культур багатонаціональної нашої громади кошти обласного бюджету, ми плануємо ухвалити програму національно-культурних товариств Слобожанщини, - додав Михайло Добкін.

За матеріалами: ХОДА