У Харкові дві десятикласниці грабували квартири (ФОТО)

У Харкові дві десятикласниці грабували квартири (ФОТО)

фото ГУ МВС України в Харківській області

Дівчата виносили з квартир телевізори, ноутбуки, DVD-програвачі, а також ювелірні вироби із срібла та золота.

У Комінтернівському районі працівники міліції викрили двох школярок у вчиненні квартирних крадіжок. Напередодні до чергової частини надійшла заява від 43-річного харків’янина про те, що невстановлені особи, підібравши ключі, проникли до його квартири та викрали телевізор, ноутбук, DVD-програвач, а також ювелірні вироби із срібла та золота.

- Під час проведення досудового розслідування в рамках кримінального провадження, працівниками Комінтернівського райвідділу міліції були встановлені особи причетні до скоєння вказаного кримінального правопорушення - розповідає заступник начальника Комінтернівського РВ підполковник міліції Віктор Верьовка. - Ними виявилися двоє 15–річних дівчат, учениці 10–го класу однієї із шкіл міста Харкова.

Як розповіли неповнолітні, під час уроків вони, таємно викрадали ключі від квартир у своїх однокласників, після чого, користуючись інформацією про відсутність господарів дома, проникали до квартири та скоювали крадіжку. Накрадене одразу здавали до ломбарду, а отримані гроші витрачали на свої потреби. Підозрювані вже зізналися у скоєнні чотирьох аналогічних злочинах.

Слідчим відділом Комінтернівського РВ дівчатам пред’явлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 статті 185 Кримінального кодексу України, санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 6 років.