Спорт

Харківський «Політехнік» здобув важку перемогу в чемпіонаті України з баскетболу

За кілька секунд до фінальної сирени харківські баскетболісти могли втратити перемогу, втім у потрібний момент зробили важливе перехоплення, яке допомогло їм тріумфувати в Черкасах.

Харківський «Металіст 1925» підписав другого легіонера в своїй історії

Новачком «жовто-синіх» став бразильський півзахисник.

Молодь Харківщини відвідає Баскетбольну залу слави в США

11 представників області через спорт навчатимуться лідерству в Америці.

Зміївські футболісти здобули перші очки на домашньому Кубку Слобожанщини

16–17 березня відбувся третій тур Кубка Слобожанщини – 2019, що проходить у Змієві. Господарі турніру вже поліпшили гру порівняно з двома стартовими зустрічами, саме зараз вони забили перші м’ячі на турнірі, які принесли їм дебютне залікове очко.

Зимовий чемпіонат Харківщини з футболу: гольові «перестрілки» у групі А

У минулі вихідні два напружені й результативні поєдинки відбулися в групі А зимового чемпіонату Харківської області з футболу. «Маяк» героїчно уникнув поразки в матчі із «Солідарністю» (3:3), а «Металіст Юніор» «перестріляв» «Зміїв» (4:3).

Еліна Світоліна повернулася у ТОП-5 найсильніших тенісисток планети

Це сталося завдяки успішним виступам харків'янки на турнірі в Індіан-Веллсі (США).

Харківська тенісистка виграла турнір у Японії

Юна українка Дарина Лопатецька завоювала вже п'ятий титул в кар'єрі.

Еліна Світоліна вперше у своїй кар'єрі вийшла в півфінал турніру в Індіан-Веллсі

Харківська тенісистка продовжує показувати прекрасні результати на американських кортах.

Еліна Світоліна в напруженій боротьбі пройшла до чвертьфіналу престижного турніру

В 1/8 фіналу турніру в Індіан-Уеллсі (США) харківська тенісистка зустрічалася з австралійкою Ешлі Барті.