Едмар не підписував контракт з «Металістом 1925». Подробиці

Цю інформацію повідомила прес-служба харківського клубу.

Фото із соцмережі

Синхроністки з Харкова здобули ще одну «бронзу» чемпіонату світу

Анна Волошина та Єлизавета Яхно показали третій результат у кваліфікації серед дуетів з довільною програмою на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті.

Фото з соцмережи

Синхроністка з Харкова завоювала "бронзу" чемпіонату світу

Анна Волошина зробила "бронзовий" хет-трик на чемпіонаті світу з водних видів спорту.

У небі над Харковом встановлено рекорд України (Фото, Відео)

На аеродромі "Коротич", у Харківській області, 16 липня було встановлено рекорд України в категорії "Великі формації з перестроюванням".

Еліна Світоліна опустилася в світовому рейтингу

Харків'янка пропустила вперед себе півфіналістку й переможницю Вімблдону-2017 Йоханну Конту та Гарбін'є Мугурусу відповідно.

Харків'янка перемогла на легкоатлетичному турнірі в Фінляндії

Міжнародні змагання «Joensuu Games», золоту медаль яких у стрибках у висоту здобула харків’янка, відбулись 12 липня.

Харківський «Локомотив» не заявився в Екстра-лігу на майбутній сезон

Це сталося через фінансові труднощі «залізничників».

Фото надані героєм публікації

Найстарший тенісист України розповів про “закулісся” Вімблдону (фото)

93-річний харків'янин Леонід Станіславський поділився враженнями від поїздки на цей турнір і зустрічі з Роджером Федерером.

Харківський тенісист переміг на міжнародному турнірі

Марат Дев’ятьяров здобув парний титул на турнірі ITF, який відбувся в єгипетському Шарм-Ель-Шейху.