Хокейне поле самотужки побудували мешканці віддаленого села на Харківщині (ФОТО)

Хокейне поле самотужки побудували мешканці віддаленого села на Харківщині (ФОТО)

фото Діани Корсун

Село Благодатне, що на Валківщині, цієї зими підтвердило свій статус «хокейної столиці» району.

Адже за стислий час жителі створили власноруч хокейне поле з необхідним освітленням і льодовим покриттям.

За словами благодатнівців, вони давно мріяли про відкриття хокейного поля, де могли б займатися спортом не тільки дорослі, а й діти. Тому з настанням сприятливої погоди жителі почали невпинно працювати над майданчиком.


Незважаючи на морози, над полем щоденно трудилися десятки людей. Кожного дня заливали воду, вирівнювали лід, встановлювали освітлення. А місцеві артисти готували розважальну програму до дня відкриття.

Свисток головного судді Віктора Детюка розпочав новий хокейний сезон. Перший матч зіграли команди Валок і Благодатного. Уболівальники хвилювалися та підтримували свої команди. Самі ж гравці активно боролися за перемогу, але матч завершився зі справді товариським рахунком – 1:1.

– Ця подія дуже важлива для району і для кожного жителя нашого села, – прокоментував відкриття хокейного поля сільський голова Андрій Ландишев. – Адже це не просто хокейне поле, це вияв згуртованості наших людей. А саме згуртованість є головною для кожної громади. На цьому полі зможуть щоденно грати в хокей усі, хто забажає, адже для цього створено всі умови. Маємо надію, що наші діти будуть активно займатися спортом і розвивати свої здібності.

Після першого матчу на гостей і гравців чекали виступи колективу «Дзвінкоголосі Слобожани» та польова каша з чаєм від місцевих господинь. Хокейні події цього дня перетворились на масові гуляння. Учасники та гості розважались і насолоджувались атмосферою хокейного свята аж до пізньої ночі.


Діана Корсун, Валківський район, кореспондент Школи юного журналіста. Матеріал з газети "Слобідський край" №24 від 23.02.2013

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ