Фельдман Екопарк відвідав міністр екології Ізраїлю Зєев Елькін

Фельдман Екопарк відвідав міністр екології Ізраїлю Зєев Елькін

14 серпня Регіональний ландшафтний парк Фельдман Екопарк відвідав міністр екології Ізраїлю Зєев Елькін.

Гість встиг ознайомився з усією експозиційної частиною зоопарку, а також його оновленими майданчиками і вольєрами.

"Я був тут рік тому, під час свого попереднього офіційного візиту в Україну, і тоді вже був вражений цим чудовим проектом. Але потрібно сказати, що за цей рік Екопарк дуже змінився - з'явилися нові вольєри. Такі темпи зростання я не бачив навіть в ізраїльських зоопарках, - зазначив пан Елькін. - Екопарк не тільки цікавий як зоопарк, який працює і вирівнюється за європейськими стандартами. Приємно дивує також використання парку як освітнього комплексу. Я бачу, як багато роботи з дітьми ведеться, з'являється велика кількість різного роду проектів - це дуже цікаво, здорово. Це якесь нове слово порівняноі з тим, що ми звикли зазвичай бачити тут в Україні, в зоопарках".

Також в ході зустрічі сторони встигли окреслити плани на майбутню співпрацю - в Фельдман Екопарк хочуть звести мавпячий розплідник, який стане домівкою для врятованих ізраїльських приматів.

"Ми зараз розв'язуємо проблему розподілу по світу 1200 мавп, які свого часу росли в Ізраїлі для дослідів, але ізраїльський закон змінився, і ми не дозволяємо зараз продавати тварин для медичних досліджень. Виникло питання, що з ними робити, і одна з ідей, яка обговорюється зараз, - це поширення їх по міжнародних зоопарках", - сказав Зєев Елькін.

Фельдман Екопарк проявив ініціативу розмістити у себе одну з груп приматів і прокоординувати на території України співпрацю з іншими зоопарками.

Нагадаємо, що Фельдман Екопарк і Єрусалимський Біблійний зоопарк ведуть активний обмін тваринами з 2015 року. Першими тваринами, переданими колегам за кордон, стали річкові видри. Тоді головний ветеринарний лікар і директор по зоологічній частині Єрусалимського Біблійного зоопарку доктор Нілі Авні-Маген зазначила, що співпраця з екопарками дало великі шанси на ефективне розмноження річкових видр і зростання їх популяції, які є завданням державної ваги.