Перерахунок пенсій торкнеться майже всіх пенсіонерів Харківської області

Перерахунок пенсій торкнеться майже всіх пенсіонерів Харківської області

Фото: segodnya.ua

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична 5 жовтня.

Урядовий селектор під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана був присвячений питанню реалізації пенсійної реформи, яку 3 жовтня ухвалила Верховна Рада України.

«Ми переходимо до практичного впровадження реформи й тотального перерахунку пенсій для більш ніж 9 млн українських пенсіонерів, - відзначив Володимир Гройсман. - Це достатньо масштабна робота, яку необхідно провести в стислі терміни. Маємо не гаяти жодної хвилини, щоб кожний пенсіонер системно отримав перерахунок і вже в жовтні - підвищення».

Керівник уряду нагадав про ключові положення реформи. Зокрема, про впровадження автоматичної щорічної індексації пенсій та підвищення розміру мінімальної пенсії з 949 до 1452 грн.

Юлія Світлична повідомила, що в Харківській області вже проведено підготовчу роботу для оперативної реалізації перерахунку пенсій та їх виплат.

«З 857 тисяч пенсіонерів Харківщини перерахунок буде проведено 812 тисячам громадян, - навела дані керівник ХОДА. - У цілому регіон готовий до перерахунку. Цей процес не зірве виплату пенсій по області. Вони проходитимуть у штатному режимі». 

Читайте також: Першу частину "осінніх" призовників відправили до армії (Фото)

Микола Мельник