Рух по Московському проспекту частково обмежать

Рух по Московському проспекту частково обмежать

Фото із соцмережі

Рух транспорту по пр. Московському в районі з'їзду/заїзду на пр. Льва Ландау при русі від пр. Петра Григоренка в бік вул. Енергетичної буде частково обмежено з 9:00 до 18:00 28 жовтня.

Також буде заборонений з'їзд/заїзд транспорту з/на пр. Льва Ландау при русі від вул. Халтуріна в бік пр. Московського, - повідомили у прес-службі Харківської міської ради. 

Це пов'язано з реконструкцією пр. Московського.

На час робіт рух автобусів зміниться наступним чином:

№ 49е, 205е, 259е, 294е (при русі по пр. Льва Ландау від вул. Халтуріна в бік вул. Морозова): пр. Льва Ландау (переїзд через міст) - з'їзд з пр. Льва Ландау справа на пр. Московський - розворот на перехресті пр. Московський-поліграфкомбінат в бік вул. Енергетичної і далі за маршрутом;

№ 267 (при русі в бік ТЦ «Барабашово»): пр. Московський - розворот на перехресті пр. Московський-вул. Енергетична - проїзд під шляхопроводом - заїзд справа на пр. Льва Ландау і далі за маршрутом.

Також з 9:00 до 18:00 рух тролейбусів зміниться наступним чином:

тролейбус № 20: 602 м/р - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - комунальний шляхопровід (зуп. «Видавництво «Харків»);

тролейбус № 31: зуп. «Північна Салтівка» - вул. Гвардійців Широнінців - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - комунальний шляхопровід (зуп. «Видавництво «Харків»).

Микола Мельник

Автор: Менеджер сайта