Перша сесія Харківської обласної ради з поіменним голосуванням

Під час пленарного засідання 4 сесії Харківської обласної ради VII скликання депутати вперше голосували поіменно. Наводимо деякі результати.

Рішення приймається від загального складу ради (120) за варіантом 1/2 Для приняття рішення потрібно 120*1/2+1 = 61 голосів

Голосування по питанню № 5

Про затвердження обласної Програми надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва та придбання житла в Харківській області на 2016-2018 роки.

Нотатки:

За - 102
Проти - 0
Утрималось - 0
Не голосувало - 7
Вiдсутнi - 11
Рішення прийнято


По фракціях та групах
Фракція/група За Проти Утрим Не гол Вiдсут
"ВІДРОДЖЕННЯ" 41 0 0 3 6
БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" 17 0 0 1 2
Опозиційний блок 15 0 0 3 1
"САМОПОМІЧ" 12 0 0 0 0
"НАШ КРАЙ" 10 0 0 0 1
ВО "БАТЬКІВЩИНА" 7 0 0 0 1
Позафракцiйні 0 0 0 0 0
Всього 102 0 0 7 11

1. Антоненко О.А. БПП "СОЛІДАР Вiдсут
2. Бєлий В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
3. Бєлінський В.І. БПП "СОЛІДАР За
4. Бєлов М.Л. "ВІДРОДЖЕННЯ За
5. Бідняк Т.В. "САМОПОМІЧ" За
6. Біловол Т.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
7. Білокудря В.М. Опозиційний За
8. Білохвостенко С.В. Опозиційний За
9. Бондаренко Д.В. "САМОПОМІЧ" За
10. Боровська С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
11. Бреславський О.Ю. Опозиційний За
12. Булах Д.А. "САМОПОМІЧ" За
13. Бура В.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
14. Бушковський В.В. "САМОПОМІЧ" За
15. Ванюшин Н.Є. "САМОПОМІЧ" За
16. Васенін А.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
17. Вахно М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
18. Веприцький Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
19. Водка М.Є. "НАШ КРАЙ" За
20. Водовозов Є.Н. "ВІДРОДЖЕННЯ За
21. Гармаш О.О. "ВІДРОДЖЕННЯ За
22. Гасан Л.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
23. Гацько А.Ф. БПП "СОЛІДАР За
24. Глянь І.Д. БПП "СОЛІДАР За
25. Головаш Т.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
26. Горбатовський В.В. "НАШ КРАЙ" За
27. Горішній І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
28. Горло Д.В. "НАШ КРАЙ" За
29. Гречаніна О.Я. "ВІДРОДЖЕННЯ За
30. Губін О.А. Опозиційний За
31. Гусаров О.С. "НАШ КРАЙ" За
32. Дейнека Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
33. Деменко Т.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
34. Дмитрієв А.А. БПП "СОЛІДАР За
35. Донський О.М. Опозиційний За
36. Дорожкін Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
37. Заколодяжний В.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
38. Заярний Л.А. Опозиційний За
39. Звєрєв В.О. БПП "СОЛІДАР За
40. Золотарьов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
41. Ісламов В.А. БПП "СОЛІДАР За
42. Канашевич А.В. "САМОПОМІЧ" За
43. Каратуманов О.Ю. Опозиційний Вiдсут
44. Кириченко М.О. ВО "БАТЬКІВЩ За
45. Кисіль В.В. "САМОПОМІЧ" За
46. Ключка М.О. БПП "СОЛІДАР За
47. Кобець А.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
48. Коваленко В.М. БПП "СОЛІДАР За
49. Колінько М.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
50. Колмик О.В. БПП "СОЛІДАР За
51. Кононенко А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
52. Коростельов В.В. Опозиційний За
53. Костенко В.В. "НАШ КРАЙ" За
54. Котуков О.А. "САМОПОМІЧ" За
55. Кошеленко В.А. БПП "СОЛІДАР За
56. Кривенко М.І. "НАШ КРАЙ" Вiдсут
57. Кришталь Д.Б. Опозиційний Н/г
58. Кузнецова Г.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
59. Купрєєв М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
60. Кухар В.І. Опозиційний За
61. Кухар О.В. Опозиційний За
62. Лаврова Л.В. ВО "БАТЬКІВЩ За
63. Литвинов О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
64. Лобанова Т.В. "НАШ КРАЙ" За
65. Лопатіна І.В. "САМОПОМІЧ" За
66. Львова О.В. БПП "СОЛІДАР Н/г
67. М'ягкий Д.В. Опозиційний За
68. Мацак О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
69. Мацегора Г.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
70. Мельник О.А. ВО "БАТЬКІВЩ За
71. Мілютіна В.В. "САМОПОМІЧ" За
72. Мошняков Є.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
73. Мураєва В.О. Опозиційний Н/г
74. Намчук В.А. "НАШ КРАЙ" За
75. Немикіна Л.П. "ВІДРОДЖЕННЯ За
76. Нестєров І.Є. Опозиційний Н/г
77. Новіков А.О. Опозиційний За
78. Оганесян А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
79. Орлова Л.І. БПП "СОЛІДАР За
80. Панов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
81. Параняк І.В. "НАШ КРАЙ" За
82. Пилипенко О.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
83. Пилипчук М.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
84. Пієв С.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
85. Пітько В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
86. Полях О.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
87. Попов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
88. Поспєлов В.Д. ВО "БАТЬКІВЩ Вiдсут
89. Пушкар М.Б. БПП "СОЛІДАР За
90. Райнін І.Л. БПП "СОЛІДАР За
91. Родак С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
92. Рожанський В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
93. Рубін Е.Ю. "САМОПОМІЧ" За
94. Русецький А.А. БПП "СОЛІДАР За
95. Савченко Ф.М. ВО "БАТЬКІВЩ За
96. Світлична Ю.О. БПП "СОЛІДАР За
97. Святаш В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
98. Сироткін Є.І. Опозиційний За
99. Скоробагач В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
100. Сталінський Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
101. Стоянов І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
102. Стронов А.О. "НАШ КРАЙ" За
103. Супрун О.М. "НАШ КРАЙ" За
104. Таркан М.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
105. Терещенко В.С. Опозиційний За
106. Тітов Д.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
107. Тітов М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
108. Ткаченко О.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
109. Хвесик А.Є. БПП "СОЛІДАР За
110. Цимбалов С.О. БПП "СОЛІДАР За
111. Чернов С.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
112. Чигрінов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
113. Шатохін Є.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
114. Шевчук А.І. ВО "БАТЬКІВЩ За
115. Шенцев М.Д. Опозиційний За
116. Щербань С.В. "САМОПОМІЧ" За
117. Юрков В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
118. Юрченко В.Е. Опозиційний За
119. Юрченко Е.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
120. Ясинський І.І. БПП "СОЛІДАР Вiдсут

Про затвердження регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту на 2016-2017 роки.

Сесія IV
14.04.2016
11:03:02
Голосування № 12

Голосування по питанню № 8 Поіменне голосування Загальне питання Рішення приймається від загального складу ради (120) за варіантом 1/2 Для приняття рішення потрібно 120*1/2+1 = 61 голосів

Нотатки:

За - 102
Проти - 0
Утрималось - 0
Не голосувало - 7
Вiдсутнi - 11
Рішення прийнято


По фракціях та групах
Фракція/група За Проти Утрим Не гол Вiдсут
"ВІДРОДЖЕННЯ" 40 0 0 4 6
БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" 18 0 0 0 2
Опозиційний блок 15 0 0 3 1
"САМОПОМІЧ" 12 0 0 0 0
"НАШ КРАЙ" 10 0 0 0 1
ВО "БАТЬКІВЩИНА" 7 0 0 0 1
Позафракцiйні 0 0 0 0 0
Всього 102 0 0 7 11

1. Антоненко О.А. БПП "СОЛІДАР Вiдсут
2. Бєлий В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
3. Бєлінський В.І. БПП "СОЛІДАР За
4. Бєлов М.Л. "ВІДРОДЖЕННЯ За
5. Бідняк Т.В. "САМОПОМІЧ" За
6. Біловол Т.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
7. Білокудря В.М. Опозиційний Н/г
8. Білохвостенко С.В. Опозиційний За
9. Бондаренко Д.В. "САМОПОМІЧ" За
10. Боровська С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
11. Бреславський О.Ю. Опозиційний За
12. Булах Д.А. "САМОПОМІЧ" За
13. Бура В.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
14. Бушковський В.В. "САМОПОМІЧ" За
15. Ванюшин Н.Є. "САМОПОМІЧ" За
16. Васенін А.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
17. Вахно М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
18. Веприцький Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
19. Водка М.Є. "НАШ КРАЙ" За
20. Водовозов Є.Н. "ВІДРОДЖЕННЯ За
21. Гармаш О.О. "ВІДРОДЖЕННЯ За
22. Гасан Л.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
23. Гацько А.Ф. БПП "СОЛІДАР За
24. Глянь І.Д. БПП "СОЛІДАР За
25. Головаш Т.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
26. Горбатовський В.В. "НАШ КРАЙ" За
27. Горішній І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
28. Горло Д.В. "НАШ КРАЙ" За
29. Гречаніна О.Я. "ВІДРОДЖЕННЯ За
30. Губін О.А. Опозиційний За
31. Гусаров О.С. "НАШ КРАЙ" За
32. Дейнека Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
33. Деменко Т.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
34. Дмитрієв А.А. БПП "СОЛІДАР За
35. Донський О.М. Опозиційний За
36. Дорожкін Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
37. Заколодяжний В.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
38. Заярний Л.А. Опозиційний За
39. Звєрєв В.О. БПП "СОЛІДАР За
40. Золотарьов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
41. Ісламов В.А. БПП "СОЛІДАР За
42. Канашевич А.В. "САМОПОМІЧ" За
43. Каратуманов О.Ю. Опозиційний Вiдсут
44. Кириченко М.О. ВО "БАТЬКІВЩ За
45. Кисіль В.В. "САМОПОМІЧ" За
46. Ключка М.О. БПП "СОЛІДАР За
47. Кобець А.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
48. Коваленко В.М. БПП "СОЛІДАР За
49. Колінько М.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
50. Колмик О.В. БПП "СОЛІДАР За
51. Кононенко А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
52. Коростельов В.В. Опозиційний За
53. Костенко В.В. "НАШ КРАЙ" За
54. Котуков О.А. "САМОПОМІЧ" За
55. Кошеленко В.А. БПП "СОЛІДАР За
56. Кривенко М.І. "НАШ КРАЙ" Вiдсут
57. Кришталь Д.Б. Опозиційний Н/г
58. Кузнецова Г.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
59. Купрєєв М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
60. Кухар В.І. Опозиційний За
61. Кухар О.В. Опозиційний За
62. Лаврова Л.В. ВО "БАТЬКІВЩ За
63. Литвинов О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
64. Лобанова Т.В. "НАШ КРАЙ" За
65. Лопатіна І.В. "САМОПОМІЧ" За
66. Львова О.В. БПП "СОЛІДАР За
67. М'ягкий Д.В. Опозиційний За
68. Мацак О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
69. Мацегора Г.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
70. Мельник О.А. ВО "БАТЬКІВЩ За
71. Мілютіна В.В. "САМОПОМІЧ" За
72. Мошняков Є.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
73. Мураєва В.О. Опозиційний Н/г
74. Намчук В.А. "НАШ КРАЙ" За
75. Немикіна Л.П. "ВІДРОДЖЕННЯ За
76. Нестєров І.Є. Опозиційний За
77. Новіков А.О. Опозиційний За
78. Оганесян А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
79. Орлова Л.І. БПП "СОЛІДАР За
80. Панов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
81. Параняк І.В. "НАШ КРАЙ" За
82. Пилипенко О.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
83. Пилипчук М.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
84. Пієв С.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
85. Пітько В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
86. Полях О.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
87. Попов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
88. Поспєлов В.Д. ВО "БАТЬКІВЩ Вiдсут
89. Пушкар М.Б. БПП "СОЛІДАР За
90. Райнін І.Л. БПП "СОЛІДАР За
91. Родак С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
92. Рожанський В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
93. Рубін Е.Ю. "САМОПОМІЧ" За
94. Русецький А.А. БПП "СОЛІДАР За
95. Савченко Ф.М. ВО "БАТЬКІВЩ За
96. Світлична Ю.О. БПП "СОЛІДАР За
97. Святаш В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
98. Сироткін Є.І. Опозиційний За
99. Скоробагач В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
100. Сталінський Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
101. Стоянов І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
102. Стронов А.О. "НАШ КРАЙ" За
103. Супрун О.М. "НАШ КРАЙ" За
104. Таркан М.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
105. Терещенко В.С. Опозиційний За
106. Тітов Д.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
107. Тітов М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
108. Ткаченко О.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
109. Хвесик А.Є. БПП "СОЛІДАР За
110. Цимбалов С.О. БПП "СОЛІДАР За
111. Чернов С.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
112. Чигрінов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
113. Шатохін Є.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
114. Шевчук А.І. ВО "БАТЬКІВЩ За
115. Шенцев М.Д. Опозиційний За
116. Щербань С.В. "САМОПОМІЧ" За
117. Юрков В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
118. Юрченко В.Е. Опозиційний За
119. Юрченко Е.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
120. Ясинський І.І. БПП "СОЛІДАР Вiдсут

Про затвердження регіональної Програми протидії терористичній діяльності на території Харківської області на 2016 рік.

Сесія IV
14.04.2016
11:06:57
Голосування № 13

Голосування по питанню № 9 Поіменне голосування Загальне питання Рішення приймається від загального складу ради (120) за варіантом 1/2 Для приняття рішення потрібно 120*1/2+1 = 61 голосів

Нотатки:
За - 103
Проти - 0
Утрималось - 0
Не голосувало - 6
Вiдсутнi - 11
Рішення прийнято


По фракціях та групах
Фракція/група За Проти Утрим Не гол Вiдсут
"ВІДРОДЖЕННЯ" 41 0 0 3 6
БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" 18 0 0 0 2
Опозиційний блок 15 0 0 3 1
"САМОПОМІЧ" 12 0 0 0 0
"НАШ КРАЙ" 10 0 0 0 1
ВО "БАТЬКІВЩИНА" 7 0 0 0 1
Позафракцiйні 0 0 0 0 0
Всього 103 0 0 6 11

1. Антоненко О.А. БПП "СОЛІДАР Вiдсут
2. Бєлий В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
3. Бєлінський В.І. БПП "СОЛІДАР За
4. Бєлов М.Л. "ВІДРОДЖЕННЯ За
5. Бідняк Т.В. "САМОПОМІЧ" За
6. Біловол Т.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
7. Білокудря В.М. Опозиційний Н/г
8. Білохвостенко С.В. Опозиційний За
9. Бондаренко Д.В. "САМОПОМІЧ" За
10. Боровська С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
11. Бреславський О.Ю. Опозиційний За
12. Булах Д.А. "САМОПОМІЧ" За
13. Бура В.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
14. Бушковський В.В. "САМОПОМІЧ" За
15. Ванюшин Н.Є. "САМОПОМІЧ" За
16. Васенін А.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
17. Вахно М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
18. Веприцький Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
19. Водка М.Є. "НАШ КРАЙ" За
20. Водовозов Є.Н. "ВІДРОДЖЕННЯ За
21. Гармаш О.О. "ВІДРОДЖЕННЯ За
22. Гасан Л.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
23. Гацько А.Ф. БПП "СОЛІДАР За
24. Глянь І.Д. БПП "СОЛІДАР За
25. Головаш Т.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
26. Горбатовський В.В. "НАШ КРАЙ" За
27. Горішній І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
28. Горло Д.В. "НАШ КРАЙ" За
29. Гречаніна О.Я. "ВІДРОДЖЕННЯ За
30. Губін О.А. Опозиційний За
31. Гусаров О.С. "НАШ КРАЙ" За
32. Дейнека Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
33. Деменко Т.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
34. Дмитрієв А.А. БПП "СОЛІДАР За
35. Донський О.М. Опозиційний За
36. Дорожкін Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
37. Заколодяжний В.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
38. Заярний Л.А. Опозиційний За
39. Звєрєв В.О. БПП "СОЛІДАР За
40. Золотарьов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
41. Ісламов В.А. БПП "СОЛІДАР За
42. Канашевич А.В. "САМОПОМІЧ" За
43. Каратуманов О.Ю. Опозиційний Вiдсут
44. Кириченко М.О. ВО "БАТЬКІВЩ За
45. Кисіль В.В. "САМОПОМІЧ" За
46. Ключка М.О. БПП "СОЛІДАР За
47. Кобець А.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
48. Коваленко В.М. БПП "СОЛІДАР За
49. Колінько М.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
50. Колмик О.В. БПП "СОЛІДАР За
51. Кононенко А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
52. Коростельов В.В. Опозиційний За
53. Костенко В.В. "НАШ КРАЙ" За
54. Котуков О.А. "САМОПОМІЧ" За
55. Кошеленко В.А. БПП "СОЛІДАР За
56. Кривенко М.І. "НАШ КРАЙ" Вiдсут
57. Кришталь Д.Б. Опозиційний Н/г
58. Кузнецова Г.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
59. Купрєєв М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
60. Кухар В.І. Опозиційний За
61. Кухар О.В. Опозиційний За
62. Лаврова Л.В. ВО "БАТЬКІВЩ За
63. Литвинов О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
64. Лобанова Т.В. "НАШ КРАЙ" За
65. Лопатіна І.В. "САМОПОМІЧ" За
66. Львова О.В. БПП "СОЛІДАР За
67. М'ягкий Д.В. Опозиційний За
68. Мацак О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
69. Мацегора Г.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
70. Мельник О.А. ВО "БАТЬКІВЩ За
71. Мілютіна В.В. "САМОПОМІЧ" За
72. Мошняков Є.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
73. Мураєва В.О. Опозиційний За
74. Намчук В.А. "НАШ КРАЙ" За
75. Немикіна Л.П. "ВІДРОДЖЕННЯ За
76. Нестєров І.Є. Опозиційний За
77. Новіков А.О. Опозиційний За
78. Оганесян А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
79. Орлова Л.І. БПП "СОЛІДАР За
80. Панов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
81. Параняк І.В. "НАШ КРАЙ" За
82. Пилипенко О.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
83. Пилипчук М.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
84. Пієв С.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
85. Пітько В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
86. Полях О.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
87. Попов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
88. Поспєлов В.Д. ВО "БАТЬКІВЩ Вiдсут
89. Пушкар М.Б. БПП "СОЛІДАР За
90. Райнін І.Л. БПП "СОЛІДАР За
91. Родак С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
92. Рожанський В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
93. Рубін Е.Ю. "САМОПОМІЧ" За
94. Русецький А.А. БПП "СОЛІДАР За
95. Савченко Ф.М. ВО "БАТЬКІВЩ За
96. Світлична Ю.О. БПП "СОЛІДАР За
97. Святаш В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
98. Сироткін Є.І. Опозиційний За
99. Скоробагач В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
100. Сталінський Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
101. Стоянов І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
102. Стронов А.О. "НАШ КРАЙ" За
103. Супрун О.М. "НАШ КРАЙ" За
104. Таркан М.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
105. Терещенко В.С. Опозиційний За
106. Тітов Д.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
107. Тітов М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
108. Ткаченко О.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
109. Хвесик А.Є. БПП "СОЛІДАР За
110. Цимбалов С.О. БПП "СОЛІДАР За
111. Чернов С.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
112. Чигрінов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
113. Шатохін Є.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
114. Шевчук А.І. ВО "БАТЬКІВЩ За
115. Шенцев М.Д. Опозиційний За
116. Щербань С.В. "САМОПОМІЧ" За
117. Юрков В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
118. Юрченко В.Е. Опозиційний Н/г
119. Юрченко Е.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
120. Ясинський І.І. БПП "СОЛІДАР Вiдсут

Про затвердження Програми територіальної оборони Харківської області на період 2016-2017 років.

Сесія IV
14.04.2016
11:11:05
Голосування № 14

Голосування по питанню № 10 Поіменне голосування Загальне питання Рішення приймається від загального складу ради (120) за варіантом 1/2 Для приняття рішення потрібно 120*1/2+1 = 61 голосів

Нотатки:

За - 101
Проти - 0
Утрималось - 0
Не голосувало - 8
Вiдсутнi - 11
Рішення прийнято


По фракціях та групах
Фракція/група За Проти Утрим Не гол Вiдсут
"ВІДРОДЖЕННЯ" 41 0 0 3 6
БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" 17 0 0 1 2
Опозиційний блок 14 0 0 4 1
"САМОПОМІЧ" 12 0 0 0 0
"НАШ КРАЙ" 10 0 0 0 1
ВО "БАТЬКІВЩИНА" 7 0 0 0 1
Позафракцiйні 0 0 0 0 0
Всього 101 0 0 8 11

1. Антоненко О.А. БПП "СОЛІДАР Вiдсут
2. Бєлий В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
3. Бєлінський В.І. БПП "СОЛІДАР За
4. Бєлов М.Л. "ВІДРОДЖЕННЯ За
5. Бідняк Т.В. "САМОПОМІЧ" За
6. Біловол Т.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
7. Білокудря В.М. Опозиційний Н/г
8. Білохвостенко С.В. Опозиційний За
9. Бондаренко Д.В. "САМОПОМІЧ" За
10. Боровська С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
11. Бреславський О.Ю. Опозиційний За
12. Булах Д.А. "САМОПОМІЧ" За
13. Бура В.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
14. Бушковський В.В. "САМОПОМІЧ" За
15. Ванюшин Н.Є. "САМОПОМІЧ" За
16. Васенін А.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
17. Вахно М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
18. Веприцький Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
19. Водка М.Є. "НАШ КРАЙ" За
20. Водовозов Є.Н. "ВІДРОДЖЕННЯ За
21. Гармаш О.О. "ВІДРОДЖЕННЯ За
22. Гасан Л.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
23. Гацько А.Ф. БПП "СОЛІДАР За
24. Глянь І.Д. БПП "СОЛІДАР За
25. Головаш Т.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
26. Горбатовський В.В. "НАШ КРАЙ" За
27. Горішній І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
28. Горло Д.В. "НАШ КРАЙ" За
29. Гречаніна О.Я. "ВІДРОДЖЕННЯ За
30. Губін О.А. Опозиційний За
31. Гусаров О.С. "НАШ КРАЙ" За
32. Дейнека Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
33. Деменко Т.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
34. Дмитрієв А.А. БПП "СОЛІДАР За
35. Донський О.М. Опозиційний За
36. Дорожкін Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
37. Заколодяжний В.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
38. Заярний Л.А. Опозиційний За
39. Звєрєв В.О. БПП "СОЛІДАР За
40. Золотарьов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
41. Ісламов В.А. БПП "СОЛІДАР За
42. Канашевич А.В. "САМОПОМІЧ" За
43. Каратуманов О.Ю. Опозиційний Вiдсут
44. Кириченко М.О. ВО "БАТЬКІВЩ За
45. Кисіль В.В. "САМОПОМІЧ" За
46. Ключка М.О. БПП "СОЛІДАР За
47. Кобець А.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
48. Коваленко В.М. БПП "СОЛІДАР За
49. Колінько М.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
50. Колмик О.В. БПП "СОЛІДАР За
51. Кононенко А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
52. Коростельов В.В. Опозиційний За
53. Костенко В.В. "НАШ КРАЙ" За
54. Котуков О.А. "САМОПОМІЧ" За
55. Кошеленко В.А. БПП "СОЛІДАР За
56. Кривенко М.І. "НАШ КРАЙ" Вiдсут
57. Кришталь Д.Б. Опозиційний Н/г
58. Кузнецова Г.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
59. Купрєєв М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
60. Кухар В.І. Опозиційний За
61. Кухар О.В. Опозиційний За
62. Лаврова Л.В. ВО "БАТЬКІВЩ За
63. Литвинов О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
64. Лобанова Т.В. "НАШ КРАЙ" За
65. Лопатіна І.В. "САМОПОМІЧ" За
66. Львова О.В. БПП "СОЛІДАР Н/г
67. М'ягкий Д.В. Опозиційний За
68. Мацак О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
69. Мацегора Г.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
70. Мельник О.А. ВО "БАТЬКІВЩ За
71. Мілютіна В.В. "САМОПОМІЧ" За
72. Мошняков Є.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
73. Мураєва В.О. Опозиційний Н/г
74. Намчук В.А. "НАШ КРАЙ" За
75. Немикіна Л.П. "ВІДРОДЖЕННЯ За
76. Нестєров І.Є. Опозиційний Н/г
77. Новіков А.О. Опозиційний За
78. Оганесян А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
79. Орлова Л.І. БПП "СОЛІДАР За
80. Панов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
81. Параняк І.В. "НАШ КРАЙ" За
82. Пилипенко О.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
83. Пилипчук М.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
84. Пієв С.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
85. Пітько В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
86. Полях О.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
87. Попов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
88. Поспєлов В.Д. ВО "БАТЬКІВЩ Вiдсут
89. Пушкар М.Б. БПП "СОЛІДАР За
90. Райнін І.Л. БПП "СОЛІДАР За
91. Родак С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
92. Рожанський В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
93. Рубін Е.Ю. "САМОПОМІЧ" За
94. Русецький А.А. БПП "СОЛІДАР За
95. Савченко Ф.М. ВО "БАТЬКІВЩ За
96. Світлична Ю.О. БПП "СОЛІДАР За
97. Святаш В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
98. Сироткін Є.І. Опозиційний За
99. Скоробагач В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
100. Сталінський Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
101. Стоянов І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
102. Стронов А.О. "НАШ КРАЙ" За
103. Супрун О.М. "НАШ КРАЙ" За
104. Таркан М.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
105. Терещенко В.С. Опозиційний За
106. Тітов Д.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
107. Тітов М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
108. Ткаченко О.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
109. Хвесик А.Є. БПП "СОЛІДАР За
110. Цимбалов С.О. БПП "СОЛІДАР За
111. Чернов С.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
112. Чигрінов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
113. Шатохін Є.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
114. Шевчук А.І. ВО "БАТЬКІВЩ За
115. Шенцев М.Д. Опозиційний За
116. Щербань С.В. "САМОПОМІЧ" За
117. Юрков В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
118. Юрченко В.Е. Опозиційний За
119. Юрченко Е.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
120. Ясинський І.І. БПП "СОЛІДАР Вiдсут

Про затвердження регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Харківській області на період 2016-2017 років.

Сесія IV
14.04.2016
11:11:40
Голосування № 15

Голосування по питанню № 11 Поіменне голосування Загальне питання Рішення приймається від загального складу ради (120) за варіантом 1/2 Для приняття рішення потрібно 120*1/2+1 = 61 голосів

Нотатки:

За - 105
Проти - 0
Утрималось - 0
Не голосувало - 4
Вiдсутнi - 11
Рішення прийнято


По фракціях та групах
Фракція/група За Проти Утрим Не гол Вiдсут
"ВІДРОДЖЕННЯ" 42 0 0 2 6
БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" 18 0 0 0 2
Опозиційний блок 16 0 0 2 1
"САМОПОМІЧ" 12 0 0 0 0
"НАШ КРАЙ" 10 0 0 0 1
ВО "БАТЬКІВЩИНА" 7 0 0 0 1
Позафракцiйні 0 0 0 0 0
Всього 105 0 0 4 11

1. Антоненко О.А. БПП "СОЛІДАР Вiдсут
2. Бєлий В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
3. Бєлінський В.І. БПП "СОЛІДАР За
4. Бєлов М.Л. "ВІДРОДЖЕННЯ За
5. Бідняк Т.В. "САМОПОМІЧ" За
6. Біловол Т.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
7. Білокудря В.М. Опозиційний Н/г
8. Білохвостенко С.В. Опозиційний За
9. Бондаренко Д.В. "САМОПОМІЧ" За
10. Боровська С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
11. Бреславський О.Ю. Опозиційний За
12. Булах Д.А. "САМОПОМІЧ" За
13. Бура В.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
14. Бушковський В.В. "САМОПОМІЧ" За
15. Ванюшин Н.Є. "САМОПОМІЧ" За
16. Васенін А.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
17. Вахно М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
18. Веприцький Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
19. Водка М.Є. "НАШ КРАЙ" За
20. Водовозов Є.Н. "ВІДРОДЖЕННЯ За
21. Гармаш О.О. "ВІДРОДЖЕННЯ За
22. Гасан Л.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
23. Гацько А.Ф. БПП "СОЛІДАР За
24. Глянь І.Д. БПП "СОЛІДАР За
25. Головаш Т.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
26. Горбатовський В.В. "НАШ КРАЙ" За
27. Горішній І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
28. Горло Д.В. "НАШ КРАЙ" За
29. Гречаніна О.Я. "ВІДРОДЖЕННЯ За
30. Губін О.А. Опозиційний За
31. Гусаров О.С. "НАШ КРАЙ" За
32. Дейнека Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
33. Деменко Т.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
34. Дмитрієв А.А. БПП "СОЛІДАР За
35. Донський О.М. Опозиційний За
36. Дорожкін Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
37. Заколодяжний В.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
38. Заярний Л.А. Опозиційний За
39. Звєрєв В.О. БПП "СОЛІДАР За
40. Золотарьов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
41. Ісламов В.А. БПП "СОЛІДАР За
42. Канашевич А.В. "САМОПОМІЧ" За
43. Каратуманов О.Ю. Опозиційний Вiдсут
44. Кириченко М.О. ВО "БАТЬКІВЩ За
45. Кисіль В.В. "САМОПОМІЧ" За
46. Ключка М.О. БПП "СОЛІДАР За
47. Кобець А.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
48. Коваленко В.М. БПП "СОЛІДАР За
49. Колінько М.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
50. Колмик О.В. БПП "СОЛІДАР За
51. Кононенко А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
52. Коростельов В.В. Опозиційний За
53. Костенко В.В. "НАШ КРАЙ" За
54. Котуков О.А. "САМОПОМІЧ" За
55. Кошеленко В.А. БПП "СОЛІДАР За
56. Кривенко М.І. "НАШ КРАЙ" Вiдсут
57. Кришталь Д.Б. Опозиційний За
58. Кузнецова Г.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
59. Купрєєв М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
60. Кухар В.І. Опозиційний За
61. Кухар О.В. Опозиційний За
62. Лаврова Л.В. ВО "БАТЬКІВЩ За
63. Литвинов О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
64. Лобанова Т.В. "НАШ КРАЙ" За
65. Лопатіна І.В. "САМОПОМІЧ" За
66. Львова О.В. БПП "СОЛІДАР За
67. М'ягкий Д.В. Опозиційний За
68. Мацак О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
69. Мацегора Г.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
70. Мельник О.А. ВО "БАТЬКІВЩ За
71. Мілютіна В.В. "САМОПОМІЧ" За
72. Мошняков Є.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
73. Мураєва В.О. Опозиційний Н/г
74. Намчук В.А. "НАШ КРАЙ" За
75. Немикіна Л.П. "ВІДРОДЖЕННЯ За
76. Нестєров І.Є. Опозиційний За
77. Новіков А.О. Опозиційний За
78. Оганесян А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
79. Орлова Л.І. БПП "СОЛІДАР За
80. Панов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
81. Параняк І.В. "НАШ КРАЙ" За
82. Пилипенко О.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
83. Пилипчук М.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
84. Пієв С.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
85. Пітько В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
86. Полях О.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
87. Попов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
88. Поспєлов В.Д. ВО "БАТЬКІВЩ Вiдсут
89. Пушкар М.Б. БПП "СОЛІДАР За
90. Райнін І.Л. БПП "СОЛІДАР За
91. Родак С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
92. Рожанський В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
93. Рубін Е.Ю. "САМОПОМІЧ" За
94. Русецький А.А. БПП "СОЛІДАР За
95. Савченко Ф.М. ВО "БАТЬКІВЩ За
96. Світлична Ю.О. БПП "СОЛІДАР За
97. Святаш В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
98. Сироткін Є.І. Опозиційний За
99. Скоробагач В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
100. Сталінський Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
101. Стоянов І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
102. Стронов А.О. "НАШ КРАЙ" За
103. Супрун О.М. "НАШ КРАЙ" За
104. Таркан М.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
105. Терещенко В.С. Опозиційний За
106. Тітов Д.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
107. Тітов М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
108. Ткаченко О.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
109. Хвесик А.Є. БПП "СОЛІДАР За
110. Цимбалов С.О. БПП "СОЛІДАР За
111. Чернов С.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
112. Чигрінов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
113. Шатохін Є.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
114. Шевчук А.І. ВО "БАТЬКІВЩ За
115. Шенцев М.Д. Опозиційний За
116. Щербань С.В. "САМОПОМІЧ" За
117. Юрков В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
118. Юрченко В.Е. Опозиційний За
119. Юрченко Е.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
120. Ясинський І.І. БПП "СОЛІДАР Вiдсут

Про затвердження обласної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016 – 2020 роки та Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання пункту 9 «Підтримка діяльності громадських організацій інвалідів, ветеранів, громадських чорнобильських організацій, організацій ветеранів АТО» розділу 7 «ОСНОВНІ ЗАХОДИ ПРОГРАМИ» зазначеної Програми. 

Сесія IV
14.04.2016
11:24:46
Голосування № 21

Голосування по питанню № 15 Поіменне голосування Загальне питання Рішення приймається від загального складу ради (120) за варіантом 1/2 Для приняття рішення потрібно 120*1/2+1 = 61 голосів

Нотатки:
За - 90
Проти - 0
Утрималось - 15
Не голосувало - 4
Вiдсутнi - 11
Рішення прийнято


По фракціях та групах
Фракція/група За Проти Утрим Не гол Вiдсут
"ВІДРОДЖЕННЯ" 43 0 0 1 6
БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" 18 0 0 0 2
Опозиційний блок 15 0 0 3 1
"САМОПОМІЧ" 0 0 12 0 0
"НАШ КРАЙ" 9 0 1 0 1
ВО "БАТЬКІВЩИНА" 5 0 2 0 1
Позафракцiйні 0 0 0 0 0
Всього 90 0 15 4 11

1. Антоненко О.А. БПП "СОЛІДАР Вiдсут
2. Бєлий В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
3. Бєлінський В.І. БПП "СОЛІДАР За
4. Бєлов М.Л. "ВІДРОДЖЕННЯ За
5. Бідняк Т.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
6. Біловол Т.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
7. Білокудря В.М. Опозиційний Н/г
8. Білохвостенко С.В. Опозиційний Н/г
9. Бондаренко Д.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
10. Боровська С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
11. Бреславський О.Ю. Опозиційний За
12. Булах Д.А. "САМОПОМІЧ" Утрим
13. Бура В.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
14. Бушковський В.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
15. Ванюшин Н.Є. "САМОПОМІЧ" Утрим
16. Васенін А.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
17. Вахно М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
18. Веприцький Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
19. Водка М.Є. "НАШ КРАЙ" За
20. Водовозов Є.Н. "ВІДРОДЖЕННЯ За
21. Гармаш О.О. "ВІДРОДЖЕННЯ За
22. Гасан Л.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
23. Гацько А.Ф. БПП "СОЛІДАР За
24. Глянь І.Д. БПП "СОЛІДАР За
25. Головаш Т.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
26. Горбатовський В.В. "НАШ КРАЙ" За
27. Горішній І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
28. Горло Д.В. "НАШ КРАЙ" За
29. Гречаніна О.Я. "ВІДРОДЖЕННЯ За
30. Губін О.А. Опозиційний За
31. Гусаров О.С. "НАШ КРАЙ" За
32. Дейнека Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
33. Деменко Т.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
34. Дмитрієв А.А. БПП "СОЛІДАР За
35. Донський О.М. Опозиційний За
36. Дорожкін Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
37. Заколодяжний В.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
38. Заярний Л.А. Опозиційний За
39. Звєрєв В.О. БПП "СОЛІДАР За
40. Золотарьов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
41. Ісламов В.А. БПП "СОЛІДАР За
42. Канашевич А.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
43. Каратуманов О.Ю. Опозиційний Вiдсут
44. Кириченко М.О. ВО "БАТЬКІВЩ За
45. Кисіль В.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
46. Ключка М.О. БПП "СОЛІДАР За
47. Кобець А.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
48. Коваленко В.М. БПП "СОЛІДАР За
49. Колінько М.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
50. Колмик О.В. БПП "СОЛІДАР За
51. Кононенко А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
52. Коростельов В.В. Опозиційний За
53. Костенко В.В. "НАШ КРАЙ" За
54. Котуков О.А. "САМОПОМІЧ" Утрим
55. Кошеленко В.А. БПП "СОЛІДАР За
56. Кривенко М.І. "НАШ КРАЙ" Вiдсут
57. Кришталь Д.Б. Опозиційний Н/г
58. Кузнецова Г.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
59. Купрєєв М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
60. Кухар В.І. Опозиційний За
61. Кухар О.В. Опозиційний За
62. Лаврова Л.В. ВО "БАТЬКІВЩ За
63. Литвинов О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
64. Лобанова Т.В. "НАШ КРАЙ" Утрим
65. Лопатіна І.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
66. Львова О.В. БПП "СОЛІДАР За
67. М'ягкий Д.В. Опозиційний За
68. Мацак О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
69. Мацегора Г.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
70. Мельник О.А. ВО "БАТЬКІВЩ Утрим
71. Мілютіна В.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
72. Мошняков Є.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
73. Мураєва В.О. Опозиційний За
74. Намчук В.А. "НАШ КРАЙ" За
75. Немикіна Л.П. "ВІДРОДЖЕННЯ За
76. Нестєров І.Є. Опозиційний За
77. Новіков А.О. Опозиційний За
78. Оганесян А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
79. Орлова Л.І. БПП "СОЛІДАР За
80. Панов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
81. Параняк І.В. "НАШ КРАЙ" За
82. Пилипенко О.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
83. Пилипчук М.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
84. Пієв С.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
85. Пітько В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
86. Полях О.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
87. Попов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
88. Поспєлов В.Д. ВО "БАТЬКІВЩ Вiдсут
89. Пушкар М.Б. БПП "СОЛІДАР За
90. Райнін І.Л. БПП "СОЛІДАР За
91. Родак С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
92. Рожанський В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
93. Рубін Е.Ю. "САМОПОМІЧ" Утрим
94. Русецький А.А. БПП "СОЛІДАР За
95. Савченко Ф.М. ВО "БАТЬКІВЩ Утрим
96. Світлична Ю.О. БПП "СОЛІДАР За
97. Святаш В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
98. Сироткін Є.І. Опозиційний За
99. Скоробагач В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
100. Сталінський Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
101. Стоянов І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
102. Стронов А.О. "НАШ КРАЙ" За
103. Супрун О.М. "НАШ КРАЙ" За
104. Таркан М.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
105. Терещенко В.С. Опозиційний За
106. Тітов Д.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
107. Тітов М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
108. Ткаченко О.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
109. Хвесик А.Є. БПП "СОЛІДАР За
110. Цимбалов С.О. БПП "СОЛІДАР За
111. Чернов С.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
112. Чигрінов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
113. Шатохін Є.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
114. Шевчук А.І. ВО "БАТЬКІВЩ За
115. Шенцев М.Д. Опозиційний За
116. Щербань С.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
117. Юрков В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
118. Юрченко В.Е. Опозиційний За
119. Юрченко Е.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
120. Ясинський І.І. БПП "СОЛІДАР Вiдсут

Про підтримку звернення регіональних зборів ветеранських організацій Харківської області до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України стосовно вшанування подвигу учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕСта соціальної підтримки ветеранів.

Сесія IV
14.04.2016
11:53:56
Голосування № 32

Голосування по питанню № 25 Поіменне голосування Загальне питання Рішення приймається від загального складу ради (120) за варіантом 1/2 Для приняття рішення потрібно 120*1/2+1 = 61 голосів

Нотатки:
За - 105
Проти - 0
Утрималось - 1
Не голосувало - 3
Вiдсутнi - 11
Рішення прийнято


По фракціях та групах
Фракція/група За Проти Утрим Не гол Вiдсут
"ВІДРОДЖЕННЯ" 43 0 1 0 6
БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" 17 0 0 1 2
Опозиційний блок 17 0 0 1 1
"САМОПОМІЧ" 11 0 0 1 0
"НАШ КРАЙ" 10 0 0 0 1
ВО "БАТЬКІВЩИНА" 7 0 0 0 1
Позафракцiйні 0 0 0 0 0
Всього 105 0 1 3 11

1. Антоненко О.А. БПП "СОЛІДАР Вiдсут
2. Бєлий В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
3. Бєлінський В.І. БПП "СОЛІДАР За
4. Бєлов М.Л. "ВІДРОДЖЕННЯ За
5. Бідняк Т.В. "САМОПОМІЧ" За
6. Біловол Т.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
7. Білокудря В.М. Опозиційний Н/г
8. Білохвостенко С.В. Опозиційний За
9. Бондаренко Д.В. "САМОПОМІЧ" За
10. Боровська С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
11. Бреславський О.Ю. Опозиційний За
12. Булах Д.А. "САМОПОМІЧ" Н/г
13. Бура В.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
14. Бушковський В.В. "САМОПОМІЧ" За
15. Ванюшин Н.Є. "САМОПОМІЧ" За
16. Васенін А.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
17. Вахно М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
18. Веприцький Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
19. Водка М.Є. "НАШ КРАЙ" За
20. Водовозов Є.Н. "ВІДРОДЖЕННЯ За
21. Гармаш О.О. "ВІДРОДЖЕННЯ За
22. Гасан Л.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
23. Гацько А.Ф. БПП "СОЛІДАР За
24. Глянь І.Д. БПП "СОЛІДАР Н/г
25. Головаш Т.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
26. Горбатовський В.В. "НАШ КРАЙ" За
27. Горішній І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
28. Горло Д.В. "НАШ КРАЙ" За
29. Гречаніна О.Я. "ВІДРОДЖЕННЯ За
30. Губін О.А. Опозиційний За
31. Гусаров О.С. "НАШ КРАЙ" За
32. Дейнека Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
33. Деменко Т.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
34. Дмитрієв А.А. БПП "СОЛІДАР За
35. Донський О.М. Опозиційний За
36. Дорожкін Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
37. Заколодяжний В.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
38. Заярний Л.А. Опозиційний За
39. Звєрєв В.О. БПП "СОЛІДАР За
40. Золотарьов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
41. Ісламов В.А. БПП "СОЛІДАР За
42. Канашевич А.В. "САМОПОМІЧ" За
43. Каратуманов О.Ю. Опозиційний Вiдсут
44. Кириченко М.О. ВО "БАТЬКІВЩ За
45. Кисіль В.В. "САМОПОМІЧ" За
46. Ключка М.О. БПП "СОЛІДАР За
47. Кобець А.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
48. Коваленко В.М. БПП "СОЛІДАР За
49. Колінько М.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
50. Колмик О.В. БПП "СОЛІДАР За
51. Кононенко А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
52. Коростельов В.В. Опозиційний За
53. Костенко В.В. "НАШ КРАЙ" За
54. Котуков О.А. "САМОПОМІЧ" За
55. Кошеленко В.А. БПП "СОЛІДАР За
56. Кривенко М.І. "НАШ КРАЙ" Вiдсут
57. Кришталь Д.Б. Опозиційний За
58. Кузнецова Г.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
59. Купрєєв М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
60. Кухар В.І. Опозиційний За
61. Кухар О.В. Опозиційний За
62. Лаврова Л.В. ВО "БАТЬКІВЩ За
63. Литвинов О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
64. Лобанова Т.В. "НАШ КРАЙ" За
65. Лопатіна І.В. "САМОПОМІЧ" За
66. Львова О.В. БПП "СОЛІДАР За
67. М'ягкий Д.В. Опозиційний За
68. Мацак О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
69. Мацегора Г.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
70. Мельник О.А. ВО "БАТЬКІВЩ За
71. Мілютіна В.В. "САМОПОМІЧ" За
72. Мошняков Є.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
73. Мураєва В.О. Опозиційний За
74. Намчук В.А. "НАШ КРАЙ" За
75. Немикіна Л.П. "ВІДРОДЖЕННЯ За
76. Нестєров І.Є. Опозиційний За
77. Новіков А.О. Опозиційний За
78. Оганесян А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
79. Орлова Л.І. БПП "СОЛІДАР За
80. Панов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
81. Параняк І.В. "НАШ КРАЙ" За
82. Пилипенко О.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
83. Пилипчук М.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
84. Пієв С.М. "ВІДРОДЖЕННЯ Утрим
85. Пітько В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
86. Полях О.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
87. Попов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
88. Поспєлов В.Д. ВО "БАТЬКІВЩ Вiдсут
89. Пушкар М.Б. БПП "СОЛІДАР За
90. Райнін І.Л. БПП "СОЛІДАР За
91. Родак С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
92. Рожанський В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
93. Рубін Е.Ю. "САМОПОМІЧ" За
94. Русецький А.А. БПП "СОЛІДАР За
95. Савченко Ф.М. ВО "БАТЬКІВЩ За
96. Світлична Ю.О. БПП "СОЛІДАР За
97. Святаш В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
98. Сироткін Є.І. Опозиційний За
99. Скоробагач В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
100. Сталінський Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
101. Стоянов І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
102. Стронов А.О. "НАШ КРАЙ" За
103. Супрун О.М. "НАШ КРАЙ" За
104. Таркан М.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
105. Терещенко В.С. Опозиційний За
106. Тітов Д.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
107. Тітов М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
108. Ткаченко О.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
109. Хвесик А.Є. БПП "СОЛІДАР За
110. Цимбалов С.О. БПП "СОЛІДАР За
111. Чернов С.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
112. Чигрінов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
113. Шатохін Є.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
114. Шевчук А.І. ВО "БАТЬКІВЩ За
115. Шенцев М.Д. Опозиційний За
116. Щербань С.В. "САМОПОМІЧ" За
117. Юрков В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
118. Юрченко В.Е. Опозиційний За
119. Юрченко Е.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
120. Ясинський І.І. БПП "СОЛІДАР Вiдсут

Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України щодо повторного розгляду Закону України «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг».

Сесія IV
14.04.2016
11:56:09
Голосування № 33

Голосування по питанню № 26 Поіменне голосування Загальне питання Рішення приймається від загального складу ради (120) за варіантом 1/2 Для приняття рішення потрібно 120*1/2+1 = 61 голосів

Нотатки:

За - 104
Проти - 0
Утрималось - 0
Не голосувало - 5
Вiдсутнi - 11
Рішення прийнято


По фракціях та групах
Фракція/група За Проти Утрим Не гол Вiдсут
"ВІДРОДЖЕННЯ" 43 0 0 1 6
БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" 15 0 0 3 2
Опозиційний блок 17 0 0 1 1
"САМОПОМІЧ" 12 0 0 0 0
"НАШ КРАЙ" 10 0 0 0 1
ВО "БАТЬКІВЩИНА" 7 0 0 0 1
Позафракцiйні 0 0 0 0 0
Всього 104 0 0 5 11

1. Антоненко О.А. БПП "СОЛІДАР Вiдсут
2. Бєлий В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
3. Бєлінський В.І. БПП "СОЛІДАР За
4. Бєлов М.Л. "ВІДРОДЖЕННЯ За
5. Бідняк Т.В. "САМОПОМІЧ" За
6. Біловол Т.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
7. Білокудря В.М. Опозиційний Н/г
8. Білохвостенко С.В. Опозиційний За
9. Бондаренко Д.В. "САМОПОМІЧ" За
10. Боровська С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
11. Бреславський О.Ю. Опозиційний За
12. Булах Д.А. "САМОПОМІЧ" За
13. Бура В.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
14. Бушковський В.В. "САМОПОМІЧ" За
15. Ванюшин Н.Є. "САМОПОМІЧ" За
16. Васенін А.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
17. Вахно М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
18. Веприцький Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
19. Водка М.Є. "НАШ КРАЙ" За
20. Водовозов Є.Н. "ВІДРОДЖЕННЯ За
21. Гармаш О.О. "ВІДРОДЖЕННЯ За
22. Гасан Л.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
23. Гацько А.Ф. БПП "СОЛІДАР За
24. Глянь І.Д. БПП "СОЛІДАР Н/г
25. Головаш Т.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
26. Горбатовський В.В. "НАШ КРАЙ" За
27. Горішній І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
28. Горло Д.В. "НАШ КРАЙ" За
29. Гречаніна О.Я. "ВІДРОДЖЕННЯ За
30. Губін О.А. Опозиційний За
31. Гусаров О.С. "НАШ КРАЙ" За
32. Дейнека Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
33. Деменко Т.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
34. Дмитрієв А.А. БПП "СОЛІДАР За
35. Донський О.М. Опозиційний За
36. Дорожкін Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
37. Заколодяжний В.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
38. Заярний Л.А. Опозиційний За
39. Звєрєв В.О. БПП "СОЛІДАР За
40. Золотарьов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
41. Ісламов В.А. БПП "СОЛІДАР За
42. Канашевич А.В. "САМОПОМІЧ" За
43. Каратуманов О.Ю. Опозиційний Вiдсут
44. Кириченко М.О. ВО "БАТЬКІВЩ За
45. Кисіль В.В. "САМОПОМІЧ" За
46. Ключка М.О. БПП "СОЛІДАР За
47. Кобець А.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
48. Коваленко В.М. БПП "СОЛІДАР За
49. Колінько М.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
50. Колмик О.В. БПП "СОЛІДАР За
51. Кононенко А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
52. Коростельов В.В. Опозиційний За
53. Костенко В.В. "НАШ КРАЙ" За
54. Котуков О.А. "САМОПОМІЧ" За
55. Кошеленко В.А. БПП "СОЛІДАР За
56. Кривенко М.І. "НАШ КРАЙ" Вiдсут
57. Кришталь Д.Б. Опозиційний За
58. Кузнецова Г.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
59. Купрєєв М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
60. Кухар В.І. Опозиційний За
61. Кухар О.В. Опозиційний За
62. Лаврова Л.В. ВО "БАТЬКІВЩ За
63. Литвинов О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
64. Лобанова Т.В. "НАШ КРАЙ" За
65. Лопатіна І.В. "САМОПОМІЧ" За
66. Львова О.В. БПП "СОЛІДАР Н/г
67. М'ягкий Д.В. Опозиційний За
68. Мацак О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
69. Мацегора Г.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
70. Мельник О.А. ВО "БАТЬКІВЩ За
71. Мілютіна В.В. "САМОПОМІЧ" За
72. Мошняков Є.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
73. Мураєва В.О. Опозиційний За
74. Намчук В.А. "НАШ КРАЙ" За
75. Немикіна Л.П. "ВІДРОДЖЕННЯ За
76. Нестєров І.Є. Опозиційний За
77. Новіков А.О. Опозиційний За
78. Оганесян А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
79. Орлова Л.І. БПП "СОЛІДАР За
80. Панов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
81. Параняк І.В. "НАШ КРАЙ" За
82. Пилипенко О.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
83. Пилипчук М.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
84. Пієв С.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
85. Пітько В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
86. Полях О.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
87. Попов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
88. Поспєлов В.Д. ВО "БАТЬКІВЩ Вiдсут
89. Пушкар М.Б. БПП "СОЛІДАР За
90. Райнін І.Л. БПП "СОЛІДАР Н/г
91. Родак С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
92. Рожанський В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
93. Рубін Е.Ю. "САМОПОМІЧ" За
94. Русецький А.А. БПП "СОЛІДАР За
95. Савченко Ф.М. ВО "БАТЬКІВЩ За
96. Світлична Ю.О. БПП "СОЛІДАР За
97. Святаш В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
98. Сироткін Є.І. Опозиційний За
99. Скоробагач В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
100. Сталінський Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
101. Стоянов І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
102. Стронов А.О. "НАШ КРАЙ" За
103. Супрун О.М. "НАШ КРАЙ" За
104. Таркан М.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
105. Терещенко В.С. Опозиційний За
106. Тітов Д.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
107. Тітов М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
108. Ткаченко О.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
109. Хвесик А.Є. БПП "СОЛІДАР За
110. Цимбалов С.О. БПП "СОЛІДАР За
111. Чернов С.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
112. Чигрінов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
113. Шатохін Є.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
114. Шевчук А.І. ВО "БАТЬКІВЩ За
115. Шенцев М.Д. Опозиційний За
116. Щербань С.В. "САМОПОМІЧ" За
117. Юрков В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
118. Юрченко В.Е. Опозиційний За
119. Юрченко Е.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
120. Ясинський І.І. БПП "СОЛІДАР Вiдсут

Про обрання представників громадськості до поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Харківській області (Коваленко В.М.).

Сесія IV
14.04.2016
13:07:31
Голосування № 79

Голосування по питанню № 69 Поіменне голосування Загальне питання Рішення приймається від загального складу ради (120) за варіантом 1/2 Для приняття рішення потрібно 120*1/2+1 = 61 голосів

Нотатки:

За - 87
Проти - 2
Утрималось - 12
Не голосувало - 6
Вiдсутнi - 13
Рішення прийнято


По фракціях та групах
Фракція/група За Проти Утрим Не гол Вiдсут
"ВІДРОДЖЕННЯ" 40 0 1 2 7
БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" 18 0 0 0 2
Опозиційний блок 12 1 2 2 2
"САМОПОМІЧ" 2 1 9 0 0
"НАШ КРАЙ" 8 0 0 2 1
ВО "БАТЬКІВЩИНА" 7 0 0 0 1
Позафракцiйні 0 0 0 0 0
Всього 87 2 12 6 13

1. Антоненко О.А. БПП "СОЛІДАР Вiдсут
2. Бєлий В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
3. Бєлінський В.І. БПП "СОЛІДАР За
4. Бєлов М.Л. "ВІДРОДЖЕННЯ За
5. Бідняк Т.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
6. Біловол Т.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
7. Білокудря В.М. Опозиційний Н/г
8. Білохвостенко С.В. Опозиційний За
9. Бондаренко Д.В. "САМОПОМІЧ" За
10. Боровська С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
11. Бреславський О.Ю. Опозиційний За
12. Булах Д.А. "САМОПОМІЧ" Утрим
13. Бура В.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
14. Бушковський В.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
15. Ванюшин Н.Є. "САМОПОМІЧ" Утрим
16. Васенін А.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
17. Вахно М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
18. Веприцький Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
19. Водка М.Є. "НАШ КРАЙ" За
20. Водовозов Є.Н. "ВІДРОДЖЕННЯ За
21. Гармаш О.О. "ВІДРОДЖЕННЯ За
22. Гасан Л.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
23. Гацько А.Ф. БПП "СОЛІДАР За
24. Глянь І.Д. БПП "СОЛІДАР За
25. Головаш Т.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
26. Горбатовський В.В. "НАШ КРАЙ" За
27. Горішній І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
28. Горло Д.В. "НАШ КРАЙ" За
29. Гречаніна О.Я. "ВІДРОДЖЕННЯ За
30. Губін О.А. Опозиційний Вiдсут
31. Гусаров О.С. "НАШ КРАЙ" За
32. Дейнека Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
33. Деменко Т.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
34. Дмитрієв А.А. БПП "СОЛІДАР За
35. Донський О.М. Опозиційний За
36. Дорожкін Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
37. Заколодяжний В.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
38. Заярний Л.А. Опозиційний За
39. Звєрєв В.О. БПП "СОЛІДАР За
40. Золотарьов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
41. Ісламов В.А. БПП "СОЛІДАР За
42. Канашевич А.В. "САМОПОМІЧ" Проти
43. Каратуманов О.Ю. Опозиційний Вiдсут
44. Кириченко М.О. ВО "БАТЬКІВЩ За
45. Кисіль В.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
46. Ключка М.О. БПП "СОЛІДАР За
47. Кобець А.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
48. Коваленко В.М. БПП "СОЛІДАР За
49. Колінько М.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
50. Колмик О.В. БПП "СОЛІДАР За
51. Кононенко А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
52. Коростельов В.В. Опозиційний За
53. Костенко В.В. "НАШ КРАЙ" За
54. Котуков О.А. "САМОПОМІЧ" Утрим
55. Кошеленко В.А. БПП "СОЛІДАР За
56. Кривенко М.І. "НАШ КРАЙ" Вiдсут
57. Кришталь Д.Б. Опозиційний Н/г
58. Кузнецова Г.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
59. Купрєєв М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
60. Кухар В.І. Опозиційний За
61. Кухар О.В. Опозиційний За
62. Лаврова Л.В. ВО "БАТЬКІВЩ За
63. Литвинов О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
64. Лобанова Т.В. "НАШ КРАЙ" За
65. Лопатіна І.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
66. Львова О.В. БПП "СОЛІДАР За
67. М'ягкий Д.В. Опозиційний За
68. Мацак О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
69. Мацегора Г.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
70. Мельник О.А. ВО "БАТЬКІВЩ За
71. Мілютіна В.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
72. Мошняков Є.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
73. Мураєва В.О. Опозиційний За
74. Намчук В.А. "НАШ КРАЙ" Н/г
75. Немикіна Л.П. "ВІДРОДЖЕННЯ За
76. Нестєров І.Є. Опозиційний За
77. Новіков А.О. Опозиційний Проти
78. Оганесян А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
79. Орлова Л.І. БПП "СОЛІДАР За
80. Панов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
81. Параняк І.В. "НАШ КРАЙ" За
82. Пилипенко О.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
83. Пилипчук М.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
84. Пієв С.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
85. Пітько В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
86. Полях О.М. "ВІДРОДЖЕННЯ Утрим
87. Попов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
88. Поспєлов В.Д. ВО "БАТЬКІВЩ Вiдсут
89. Пушкар М.Б. БПП "СОЛІДАР За
90. Райнін І.Л. БПП "СОЛІДАР За
91. Родак С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
92. Рожанський В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
93. Рубін Е.Ю. "САМОПОМІЧ" За
94. Русецький А.А. БПП "СОЛІДАР За
95. Савченко Ф.М. ВО "БАТЬКІВЩ За
96. Світлична Ю.О. БПП "СОЛІДАР За
97. Святаш В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
98. Сироткін Є.І. Опозиційний Утрим
99. Скоробагач В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
100. Сталінський Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
101. Стоянов І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
102. Стронов А.О. "НАШ КРАЙ" За
103. Супрун О.М. "НАШ КРАЙ" Н/г
104. Таркан М.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
105. Терещенко В.С. Опозиційний За
106. Тітов Д.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
107. Тітов М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
108. Ткаченко О.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
109. Хвесик А.Є. БПП "СОЛІДАР За
110. Цимбалов С.О. БПП "СОЛІДАР За
111. Чернов С.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
112. Чигрінов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
113. Шатохін Є.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
114. Шевчук А.І. ВО "БАТЬКІВЩ За
115. Шенцев М.Д. Опозиційний За
116. Щербань С.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
117. Юрков В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
118. Юрченко В.Е. Опозиційний Утрим
119. Юрченко Е.П. ВО "БАТЬКІВЩ За
120. Ясинський І.І. БПП "СОЛІДАР Вiдсут

Про обрання представників громадськості до поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Харківській області (Бакумов О.С.).

Сесія IV
14.04.2016
13:07:56
Голосування № 80

Голосування по питанню № 69 Поіменне голосування Загальне питання Рішення приймається від загального складу ради (120) за варіантом 1/2 Для приняття рішення потрібно 120*1/2+1 = 61 голосів

Нотатки:

За - 68
Проти - 8
Утрималось - 16
Не голосувало - 15
Вiдсутнi - 13
Рішення прийнято


По фракціях та групах
Фракція/група За Проти Утрим Не гол Вiдсут
"ВІДРОДЖЕННЯ" 32 0 1 10 7
БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" 15 0 2 1 2
Опозиційний блок 12 2 0 3 2
"САМОПОМІЧ" 0 6 6 0 0
"НАШ КРАЙ" 9 0 0 1 1
ВО "БАТЬКІВЩИНА" 0 0 7 0 1
Позафракцiйні 0 0 0 0 0
Всього 68 8 16 15 13

1. Антоненко О.А. БПП "СОЛІДАР Вiдсут
2. Бєлий В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
3. Бєлінський В.І. БПП "СОЛІДАР За
4. Бєлов М.Л. "ВІДРОДЖЕННЯ За
5. Бідняк Т.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
6. Біловол Т.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
7. Білокудря В.М. Опозиційний Н/г
8. Білохвостенко С.В. Опозиційний За
9. Бондаренко Д.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
10. Боровська С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
11. Бреславський О.Ю. Опозиційний За
12. Булах Д.А. "САМОПОМІЧ" Утрим
13. Бура В.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
14. Бушковський В.В. "САМОПОМІЧ" Проти
15. Ванюшин Н.Є. "САМОПОМІЧ" Утрим
16. Васенін А.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
17. Вахно М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
18. Веприцький Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
19. Водка М.Є. "НАШ КРАЙ" За
20. Водовозов Є.Н. "ВІДРОДЖЕННЯ За
21. Гармаш О.О. "ВІДРОДЖЕННЯ За
22. Гасан Л.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
23. Гацько А.Ф. БПП "СОЛІДАР За
24. Глянь І.Д. БПП "СОЛІДАР Утрим
25. Головаш Т.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
26. Горбатовський В.В. "НАШ КРАЙ" За
27. Горішній І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
28. Горло Д.В. "НАШ КРАЙ" За
29. Гречаніна О.Я. "ВІДРОДЖЕННЯ За
30. Губін О.А. Опозиційний Вiдсут
31. Гусаров О.С. "НАШ КРАЙ" За
32. Дейнека Р.С. "ВІДРОДЖЕННЯ За
33. Деменко Т.М. "ВІДРОДЖЕННЯ Утрим
34. Дмитрієв А.А. БПП "СОЛІДАР За
35. Донський О.М. Опозиційний За
36. Дорожкін Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
37. Заколодяжний В.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
38. Заярний Л.А. Опозиційний За
39. Звєрєв В.О. БПП "СОЛІДАР За
40. Золотарьов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
41. Ісламов В.А. БПП "СОЛІДАР За
42. Канашевич А.В. "САМОПОМІЧ" Проти
43. Каратуманов О.Ю. Опозиційний Вiдсут
44. Кириченко М.О. ВО "БАТЬКІВЩ Утрим
45. Кисіль В.В. "САМОПОМІЧ" Проти
46. Ключка М.О. БПП "СОЛІДАР За
47. Кобець А.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
48. Коваленко В.М. БПП "СОЛІДАР За
49. Колінько М.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
50. Колмик О.В. БПП "СОЛІДАР За
51. Кононенко А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
52. Коростельов В.В. Опозиційний За
53. Костенко В.В. "НАШ КРАЙ" За
54. Котуков О.А. "САМОПОМІЧ" Проти
55. Кошеленко В.А. БПП "СОЛІДАР За
56. Кривенко М.І. "НАШ КРАЙ" Вiдсут
57. Кришталь Д.Б. Опозиційний За
58. Кузнецова Г.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
59. Купрєєв М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
60. Кухар В.І. Опозиційний Проти
61. Кухар О.В. Опозиційний За
62. Лаврова Л.В. ВО "БАТЬКІВЩ Утрим
63. Литвинов О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
64. Лобанова Т.В. "НАШ КРАЙ" За
65. Лопатіна І.В. "САМОПОМІЧ" Проти
66. Львова О.В. БПП "СОЛІДАР За
67. М'ягкий Д.В. Опозиційний За
68. Мацак О.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
69. Мацегора Г.М. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
70. Мельник О.А. ВО "БАТЬКІВЩ Утрим
71. Мілютіна В.В. "САМОПОМІЧ" Утрим
72. Мошняков Є.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
73. Мураєва В.О. Опозиційний За
74. Намчук В.А. "НАШ КРАЙ" За
75. Немикіна Л.П. "ВІДРОДЖЕННЯ За
76. Нестєров І.Є. Опозиційний Н/г
77. Новіков А.О. Опозиційний За
78. Оганесян А.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
79. Орлова Л.І. БПП "СОЛІДАР Н/г
80. Панов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
81. Параняк І.В. "НАШ КРАЙ" За
82. Пилипенко О.А. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
83. Пилипчук М.Д. "ВІДРОДЖЕННЯ За
84. Пієв С.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
85. Пітько В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
86. Полях О.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
87. Попов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
88. Поспєлов В.Д. ВО "БАТЬКІВЩ Вiдсут
89. Пушкар М.Б. БПП "СОЛІДАР За
90. Райнін І.Л. БПП "СОЛІДАР За
91. Родак С.В. "ВІДРОДЖЕННЯ За
92. Рожанський В.А. "ВІДРОДЖЕННЯ За
93. Рубін Е.Ю. "САМОПОМІЧ" Утрим
94. Русецький А.А. БПП "СОЛІДАР Утрим
95. Савченко Ф.М. ВО "БАТЬКІВЩ Утрим
96. Світлична Ю.О. БПП "СОЛІДАР За
97. Святаш В.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
98. Сироткін Є.І. Опозиційний За
99. Скоробагач В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
100. Сталінський Д.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Вiдсут
101. Стоянов І.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
102. Стронов А.О. "НАШ КРАЙ" За
103. Супрун О.М. "НАШ КРАЙ" Н/г
104. Таркан М.П. ВО "БАТЬКІВЩ Утрим
105. Терещенко В.С. Опозиційний Н/г
106. Тітов Д.М. "ВІДРОДЖЕННЯ За
107. Тітов М.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
108. Ткаченко О.Ю. "ВІДРОДЖЕННЯ За
109. Хвесик А.Є. БПП "СОЛІДАР За
110. Цимбалов С.О. БПП "СОЛІДАР За
111. Чернов С.І. "ВІДРОДЖЕННЯ За
112. Чигрінов В.В. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
113. Шатохін Є.А. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
114. Шевчук А.І. ВО "БАТЬКІВЩ Утрим
115. Шенцев М.Д. Опозиційний За
116. Щербань С.В. "САМОПОМІЧ" Проти
117. Юрков В.І. "ВІДРОДЖЕННЯ Н/г
118. Юрченко В.Е. Опозиційний Проти
119. Юрченко Е.П. ВО "БАТЬКІВЩ Утрим
120. Ясинський І.І. БПП "СОЛІДАР Вiдсут