12 кольоротипів Манселла допоможуть знайти свій образ

12 кольоротипів Манселла допоможуть знайти свій образ

При виборі обновок онлайн найскладніше — не помилитися з кольором.

На сайті Dressa https://dressa.com.ua/c/platia 76 сторінок літніх суконь, і кожна модель представлена у декількох кольорах. Купівля буде вдалою, якщо ви точно знаєте свій кольоротип і правила підбору гардероба під свій відтінок шкіри і колір волосся.

Система Манселла

Американський художник і мистецтвознавець Альберт Манселл запропонував авторську колометрічну систему, в якій кожен колір поділений на тон, контраст і насиченість. На базі системи засновані стандарти Американського інституту стандартів, її використовують геологи і навіть пивовари. Широке застосування теорія знайшла в середовищі художників, дизайнерів, виробників тканин і декоративної косметики, модельєрів і косметологів.

 

4 сезони, 12 типів

Спрощений варіант системи ділить кольоротипи на 4 сезони року. Палітру Манселла поділяють дві осі координат: вертикально холодну і теплу гами, горизонтально — контраст і розмиті фарби. Система враховує насиченість і відтінки, це допомагає швидко підібрати свою унікальну гаму фарб і дотримуватися її на практиці.

Основні кольоротипи:

  • Зима. Бліда шкіра і темне волосся або платинова блондинка. Шкіра швидко червоніє на сонці, схильна до веснянок.

  • Весна. Вершкова шкіра, світлі очі, волосся світло-русяве або руде.

  • Літо. Шкіра оливки-сіра, очі неяскравих коричневих і сірих відтінків, волосся русяве, коричневе.

  • Осінь. Шкіра світла, різкий контраст з яскравим кольором каштанового або рудого волосся і зеленими очима.

Для кожного типу підібрана своя колірна гама, яка гармонійно поєднується і підкреслює вашу красу та індивідуальність. Щоб швидко відсортувати каталог модного одягу на Dressa, скористайтеся колірними фільтрами і додатковим сортуванням по візерунках.

 

Швидкі тести

Самостійно визначити свій кольоротип вдається не всім. Для експрес-тестів скористайтеся лайфхаками шоперів:

Вена. Встаньте напроти яскраво освітленого вікна і подивіться на зап'ястя. Якщо вени видно чітко — ваш тип холодний. Якщо злегка проглядаються — теплий.

Біла серветка. Оцініть відтінок шкіри обличчя на її тлі. Рожевий відносить вас до холодного типу, а жовтий — до теплого.

Фольга. Потрібні аркуші срібного і золотого кольору. Покладіть руку на фольгу та оцініть — на тлі якої рука виглядає здоровою красивою або здається втомленою. Холодний тип відмінно виглядає на сріблі, а теплий — на золоті.

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: