Краща приманка для мишей: труїти чи ловити

Promo
27.01.2021 18:04 Корисно

Миші живуть пліч-о-пліч з людиною постійно. Однак, ближче до осені, ці дрібні гризуни стають більш помітними, так як підбираються ближче до теплих приміщень і їжі. На відміну від щурів, які живуть ближче до місць утилізації відходів.

Миші завдають значної шкоди людям, у вигляді погризених продуктів, речей, стін і перегородок. Швидко і просто клейові пастки від гризунів компанії Ліквідатор допоможуть вивести мишей назавжди.

Що робити, якщо в будинку завелися миші

Крім того, що мігруючі миші псують предмети одягу, меблів, продукти, вони переносять сальмонельоз, кишкові інфекції та інші захворювання, за допомогою посліду що залишається всюди. Часто від діяльності мишей страждає проводка, яку вони регулярно куштують на зуб. В результаті цього, може навіть виникнути пожежа.

Щоб не допустити появи цих маленьких нахаб в приміщенні, слід:

 • стежити за чистотою;
 • не залишати залишки їжі на відкритих місцях;
 • закрити всі тріщини і дірки;
 • близько місць для водопровідних труб і зазорів під дверима можна помістити спеціальні засоби боротьби з мишами.

Це любителі зерна, горіхів, солодощів і масла допитливі і обстежують все, що знаходиться в їх зоні прожитку.
Засоби, щоб знищити мишей:

 1. Родентициди — приманки з отруйним вмістом, які потрібно тримати подалі від дітей і домашніх вихованців.
 2. Відпугувачі ультразвуком у вигляді звукових сигналів і світлових спалахів.
 3. Мишоловки, класичні та «живі».
 4. Клейкі і електронні пастки.

Якщо завдання гуманно відлякати тварин, тоді можна поставити ультразвуковий прилад. Мишоловка типу живоловки, просто замикає гризуна всередині, без заподіяння йому шкоди. На відміну від звичайної мишоловки, що завдає травми або вбиває миша. А також, родентицидів, в яких міститься отрута. Електронна пастка безболісно вбиває тварину, а клейка ловить його в свої липкі мережі.

Особливості пасток для мишей

Розглянемо докладніше кожен тип протівомишиних пасток:

 1. Відома споконвіку звичайна мишоловка, що складається з дерев'яного, залізного або пластикової підстави і залізної скоби. На спеціальний виступ одягається приманка, у вигляді шматочка сала, хліба з маслом або горішка. Як тільки звір намагається з'їсти їжу, мишоловка зачиняються і вбиває або глушить його. Можуть травмувати людину.
 2. «Жива» мишоловка, живоловки — гуманний варіант, щоб позбутися від шкідників. Вона використовується, в разі неприйнятності вбивства живої істоти. Пристрій закриває мишку в невеликому вольєрі, звідки її можна випустити на волю подалі від будинку.
 3. Клейова пастка являє собою липкий килимок або піднос з клейким неотруйним складом. Пробігає миша приклеюється до нього і намагається вибратися, видаючи шум, метушню і писк. В цьому випадку, слід відразу утилізувати гризуна.
 4. Електронні прилади, щоб зловити шкідника, найефективніші. Їх можна задіяти в великих приміщеннях, складах, сховищах. Тварина забігає в пастку за розташованої в ній смачною приманкою, і його тут же вбиває розрядом струму швидко, без крові і мук. Вимагає ізоляції від води.

Фахівці радять щодня моніторити пастки на наявність гризунів.

Відмінності в пастках для мишей і щурів

Щури — це тварини, які більше, важче і набагато розумнішими, ніж миші. З класичної мишоловки вони можуть вкрасти їстівне, діючи спільно. Тим більше, що для щурів, механічні пристрої малі.

За допомогою клейової пастки можна зловити молодого щура. Зрілу тварину вона утримає максимум на пару годин.

Пастки з отрутою ефективні і для щурів, як і електронні агрегати, яким без різниці кого вбивати електричним розрядом. Однак, немає сенсу купувати подібну дорогу пастку тривалого використання, якщо потрібно витравити декількох гризунів в будинку.

Асортимент протівомишиних коштів компанії Ліквідатор створений, щоб позбутися від вусатих шкідників раз і назавжди!