Обігрівач, очищувач повітря та інші прилади для створення комфортного мікроклімату в будинку

19.01.2022 10:45 Корисно

Щоб у будинку була здорова атмосфера, слід подбати про оптимальну вологість та температуру. Для цього є багато побутових приладів, наприклад, настінний інфрачервоний обігрівач з MOYO. Отже, що купити, щоб забезпечити здоровий мікроклімат?

Очищувач повітря

Маючи лише один невеликий пристрій, захистите членів родини від алергії. Очищувач повітря Баллу з Moyo позбавить від пилу та бруду з вулиці, одночасно зволожуючи та іонізуючи повітря. За очищення відповідає фільтр, який може бути:

  1. Електростатичним. 
  2. Фотокаталітичним. 
  3. Вугільним. 
  4. НЕРА

Знезаражувач повітря

Позбавить житло від шкідливої ​​флори, запобіжить її поширенню, знизить ризик розвитку ГРВІ. Актуальний знезаражувач для людей з астмою, схильних до алергій та ослабленою імунною системою. Він знижує шанси підхопити інфекцію повітряно-краплинним шляхом.

Інфрачервоний обігрівач

Одночасно обігріє, забезпечивши комфортну температуру, та принесе користь здоров'ю. Відзначено, що вплив інфрачервоних хвиль:

  • зміцнює імунітет у людей похилого віку та дітей;
  • знімає запалення різного генезу;
  • запобігає поширенню хвороботворних організмів у приміщенні та людському тілі;
  • стимулює циркуляцію крові – розгладжує зморшки, покращує колір обличчя.

Але це правильно лише за умови використання довгохвильових обігрівачів. Короткохвильові доцільно встановлювати на відкритих просторах.

Ультразвуковий зволожувач повітря

Принцип роботи полягає в розсіюванні водяних крапель, так званого «туману», по приміщенню. Розкладання води на дрібні компоненти забезпечується ультразвуковою мембраною, розташованою в корпусі. У більшості моделей встановлений фільтр, що додатково очищує воду від шкідливих домішок.

У сучасних приладах є гігростат. Він дозволяє встановити оптимальний параметр вологості та дотримуватися його. 

За допомогою сучасних пристроїв досягнете ідеальних показників вологості та температури повітря, створите приємну та затишну атмосферу.