Що являє собою газова гармата Мастер  

Promo
Газові теплові гармати не можна віднести до побутових опалювальних приладів, вони призначені для промислових, складських, комерційних або виробничих приміщень.

На сайті https://vashklimat.com.ua/product-category/teplovye-pushki/gazovye-teplovye-pushki/gazovye-teplovye-pushki-master можна придбати газову пушку Майстер з унікальними експлуатаційними властивостями.

Агрегати здатні швидко обігріти велике приміщення, але за умови, що конкретна модель відповідає своїм характеристикам обсягу приміщення. В інтернет-магазині Ваш Клімат користувач зможе ознайомитися з усіма можливостями обладнання, що надаються. 

Особливості експлуатації газових теплових гармат

Газові теплові гармати можуть працювати від балонів, і від централізованого газопостачання.

Плюси пристроїв:

  • Вони економічні, особливо в порівнянні з електричними моделями. Їхній коефіцієнт корисної дії дуже високий.
  • Безпечні, за дотриманням усіх правил експлуатації.
  • Широкий вибір моделей уможливлює підбір оптимального варіанту.
  • Можуть працювати практично за будь-яких умов, їм не страшні навіть негативні температури.
  • Газові теплові гармати – це компактні пристрої, які легко транспортувати
  • Сучасні моделі дозволяють гнучко налаштовувати режими роботи, мають захисну автоматику, що зумовлює простоту їхньої експлуатації. 

До мінусів слід віднести шум.

Параметри вибору

Крім потужності та продуктивності варто звернути увагу на функціонал:

  • Система запалювання. Тут є три варіанти. Перший варіант – це ручна модель, коли газ спалахує від сірника або запальнички. Сьогодні практично не використовується. П'єзорозпал – іскра з'являється при натисканні на кнопку. Автоматична (також її можуть називати електронною) – при включенні гармати іскра з'являється зразу. В принципі, за зручністю другий та третій варіанти практично рівнозначні та особливої різниці між ними немає.
  • Система контролю полум'я. Потрібна для припинення подачі газу, якщо полум'я раптово загасло. Якщо вона відсутня, то за гарматою слід постійно стежити. Мимовільне згасання пальника зустрічається рідко, але буває.
  • Управління. Існує регулювання потужності та швидкості обертання вентилятора. Регулювання потужності контролює обсяги подачі газу. Керування може бути ручним, а може бути автоматизованим, наприклад, за наявності термостата газова теплова гармата автоматично вимикатиметься, коли повітря прогріється до заданої температури.
  • Клас захисту. Вказується як IP, означає захист від пилу та вологи. Від вологи теплові гармати захищають рідко, а ось від пилу завжди знадобиться, особливо на виробництві.

Якщо елементи гармати занадто сильно розігріваються, вона автоматично вимикається. Це функція, яка сьогодні передбачена у переважній більшості моделей.