Sportalm – луксовий австрійський бренд спортивного та повсякденного одягу

Promo
29.01.2021 11:26 Корисно
Sportalm – національні традиції та бездоганна якість в кожній деталі.

На сьогодні цей австрійський бренд вважається одним з кращих виробників люксового спортивного одягу. Компанія почала своє існування ще у 1953 році з невеликого ателье по пошиву трикотажу, але за двадцятирічний термін технологічна складова значно еволюціонувала і бренд починає виготовляти гірськолижну амуніцію.

Після зміни власника фірма стала головним представником національної символіки Австрії, та продовжила тему спортивного одягу у нових колекціях, розширила імпорт та ставала дедалі все більш популярною серед європейських та американських покупців. У 1986 році Sportalm отримав ексклюзивні права на використання герба. Навіть сьогодні такою можливістю можуть похизуватись лише одиниці. Марка користується великою популярністю серед статусних покупців, які віддають перевагу гірськолижному спорту.

Крім біо-бавовни, яка виготовляється по особливому замовленню вони використовують натуральне песцеве хутро. Звісно головною родзинкою дизайнерського оформлення фірмових товарів бренду є тирольські мотиви. І дійсно, якщо ви є шанувальником унікальності у кожній деталі, то будете в захваті від фурнітури, елементів крою та якості праці австрійських майстрів. Ексклюзивні лейби та дизайн окремих деталей роблять речі від Sportalm ще більш помітними.

У 2004 році компанія розширила свій асортимент до стильного кежуалу, і була визнана GQ Stylenight найкращим модним брендом року. Ми рекомендуємо купувати фірмову продукцію лише у офіційних дистриб'юторів з гарантією оригінальної якості. В Україні таким виступає мультибрендовий інтернет-бутик Saks’85. Тут ви знайдете великий асортимент виробів на будь який сезон. Зимові пухові пальто, комплекти та окремі складові костюмів для тренувань, елементи кежуал гардеробу і навіть одяг для плавання.