Чим корисні помідори

17.08.2019 08:00 Корисно

З яскравих і смачних помідорів можна приготувати безліч різноманітних страв, дуже смачні вони і в консервації. А ще помідори неймовірно корисні завдяки унікальному набору вітамінів і мінералів.

У чому сила

А сила — у великій кількості антиоксидантів, серед яких лідирує речовина лікопін. Завдяки лікопіну знижується рівень холестерину, зменшується ризик злипання тромбоцитів крові, а значить, знижується ймовірність утворення тромбів. Особливо важливий лікопін для жінок у період менопаузи — він запобігає розвитку остеопорозу.
Також помідори містять альфа-томатин. Він бореться з раковими клітинами, і регулярне вживання томатів є хорошою профілактикою для деяких видів онкології. Вживання томатів важливе для профілактики захворювань нервової системи і повноцінного функціонування організму. А ще помідори відрізняються низьким рівнем калорійності й допомагають скидати вагу, тому, якщо у вас є двійко-трійко зайвих кілограмів, обов’язково додайте помідори у своє щоденне меню.
Наявні в помідорах калій і фолієва кислота нормалізують кров’яний тиск і знижують ризик виникнення серцево-судинних захворювань.
Каротиноїди і вітамін А допомагають зберігати гостроту зору та запобігають розвитку катаракти.
Відмінна новина і для курців — точніше, тих, хто все-таки зважився і кинув палити: регулярне вживання помідорів допомагає відновити правильну роботу легенів у колишніх курців.


фото megaogorod.com

Чи є шкода

Найпперше протипоказання — це алергічні реакції на цей продукт. Також помідори не рекомендується вживати, якщо є певні захворювання: опорно-рухового апарату, артрит, подагра, захворювання нирок, гастрит, виразка шлунка, жовчнокам’яна хвороба та панкреатит у стадії загострення.
Уся справа в щавлевій кислоті й деяких інших органічних кислотах, що входять до складу помідорів. Щавлева кислота трохи порушує водно-сольовий обмін, і тому не надто корисна для нирок. Що стосується інших органічних кислот, що входять до складу помідорів, то вони можуть подразнювати уразливу внаслідок запалення слизову і викликати болі.
Також не варто вживати ще недостиглі, зелені помідори у свіжому вигляді. У всіх незрілих плодах, а також стеблах і листках, міститься отруйна речовина соланін. Це своєрідний природний захист, який вберігає помідори від цвілевих грибків. Потрапляючи в організм, соланін негативно діє на еритроцити крові, порушуючи функцію перенесення кров’ю кисню по тканинах організму. Тому надмірне вживання зелених помідорів може призвести до отруєння. Його ознаки: нудота, головні болі, слабкість, сонний стан і проблеми з диханням. У цьому разі можна очистити шлунок активованим вугіллям або розчином марганцівки мінімальної концентрації.
Щоб їсти зелені помідори без шкоди для організму, необхідно прибрати соланін. Є два способи такої процедури: можна томати бланшувати або ж залити зелені плоди на кілька годин солоною водою, при цьому воду потрібно кілька разів злити й замінити свіжою. Ця процедура допоможе прибрати не тільки соланін, а й деяку гіркоту, після чого томати можна їсти.