ТОП-5 подарунків для маленьких принцес

Promo
05.03.2021 13:12 Корисно
Фото: panama.ua Фото: panama.ua

Ви вже придбали подарунки до свята 8 Березня для дорослої половини своєї родини: жінки, мами, бабусі та навіть про тещу не забули, але як обрати подарунок для доньки або племінниці? Маленькі дівчата – це такий загадковий світ: як зрозуміти, що їм сподобається? Тримайте наші поради: вони стануть у пригоді незалежно від приводу, адже є ще дні народження, Новий рік чи якась важлива подія в житті дитини.

Подарунок дівчинці купити можна безпосередньо в магазині, а можна вибрати і в інтернет-магазині, головне – з’ясувати, що саме шукати. Психологи радять дарувати щось яскраве та пам’ятне – тому уникайте «корисних» подарунків на кшталт взуття або шкільного приладдя – це те, що і так придбає родина; до того ж предмети, які нагадують про школу чи обов’язки, можуть зіпсувати настрій у свято.

Придивіться уважно до захоплень дитини саме на цей час. Не варто дарувати  гірські лижі дівчинці, якщо ви живете у рівнинній місцевості і не збираєтесь кожен рік їздити на гірськолижні курорти. І взагалі, краще, якщо подарунок буде «сезонним»: дитина завжди буде розчарована, якщо вона не зможе використати ваш подарунок найближчим часом.

Ще одна порада – не купуйте подарунок «на виріст». Дарувати 5-річній дівчинці набір шахів зі словами: «Виростеш – навчишся грати» – це означає зіпсувати настрій дитині; навіть коли вона підросте, навряд чи оцінить ваші добрі наміри.

Фото: panama.ua

Також краще уникати занадто дорогих ґаджетів або прикрас: це зайвий клопіт для батьків, адже дитина є дитина: вона може зіпсувати дорогий подарунок – і буде прикро і вам, і їй. Психологи радять робити це вже для підлітків, та й тільки з якогось дуже важливого приводу, наприклад, закінчення школи.

Ще одна порада – вже з точки зору здорового глузду: не купуйте щось дуже дешеве. По-перше, це може бути небезпечно, адже це означає, що для виготовлення могли були використані дешеві – шкідливі – матеріали або сировина. По-друге, такі речі зазвичай неякісні: уявіть, як засмутиться ваша улюблениця, коли іграшка на другий день зламається, або нове платтячко після першого ж прання злиняє або сяде.

Найкращий вихід зі становища – зрозуміло, тихцем з’ясувати, а чого насправді бажає дівчинка – або порадитися з її батьками. Якщо у вас немає такої можливості, то ось тримайте такий собі «путівничок» по дівчачих забаганках.

Фото: panama.ua

  1. Лялька. «Працює» майже в 90 відсотках. Але майте на увазі, що їх зараз існує сила-силенна; є і тематичні, і пупси, і Барбі з Кенами, і звичайні – тільки обирай.
  2. Ляльковий дім. Це може стати іграшкою для всієї родини, якщо він з маленьких деталей і його треба складати.
  3. Набори для творчості. Їх безліч – на різний гаманець, смак та захоплення – від традиційних наборів для ліплення чи малювання до модних зараз наборів для виготовлення штучного мила чи прикрас.
  4. Книги-вімельбухи або пазли. Сприяють розвитку уваги в дитини. На деякий час тиша в домі гарантована. На жаль, мають «кінцевий» строк дії – якщо вже раз дитина склала пазли або роздивилася малюнки – навряд чи повернеться до них знову.
  5. Музичні інструменти. Так, дівчатка люблять такі подарунки, але спочатку порадьтесь з домашніми, бо слухати цю «гру» саме їм.

Обрати подарунок та замовити його можна тут: https://panama.ua/ua/, адже в інтернет-магазині «Панама» величезний вибір товарів для дітей.

Фото: panama.ua