Огляд подій тижня на Харківщині: 19-25 грудня

26.12.2022 08:50 Новини
Фото: Генеральний Штаб ЗСУ Фото: Генеральний Штаб ЗСУ
Харківська область зазнала чергових ракетних обстрілів з боку загарбників. Як регіон долає наслідки збройної агресії росії та якими стали головні події минулого тижня.

Про це повідомляє медіа "Слобідський край".

  • Військові країни-агресора у ніч проти 20 грудня завдали ракетного удару по одному з об’єктів нафтогазової інфраструктури Нафтогазу, який розташований в Ізюмському районі. В результаті обстрілу виникла масштабна пожежа, яка охопила площу понад 5 тисяч кв. метрів.
  • Близько 18:00 22 грудня російські окупанти запустили у бік міста Харків дві ракети. Харків’яни з різних районів міста писали про потужний вибух, який пролунав майже одночасно із сигналом повітряної тривоги. Він стався на одній з окраїн міста, другу ракету вдалося збити силам ППО.
  • Три найбільші підприємства молочної галузі в Харківській області залишаються у тимчасовій окупації. З понад 40 тваринницьких підприємств у 14 господарствах через обстріли є руйнування тваринницьких об’єктів, у 13 з них зафіксовано загибель тварин.
  • У зв’язку з проведенням святкових заходів, Харківський метрополітен тимчасово змінив графік руху електропоїздів Салтівською лінією. Зокрема, мова йде про станцію «Університет». З 20 грудня, а саме з 10:00 до 16:00, поїзди зупинятися на зазначеній станції не будуть.
  • Як живуть звільнені Липці зараз. Зокрема, до війни у великих Липцях мешкало 3,5 тисячі жителів, а в деяких маленьких селах – усього декілька людей. Після 24 лютого ситуація сильно змінилася, наразі в громаді є повністю розбиті населені пункти. В них не залишилося жодного цілого будинку чи промислової будівлі – все знищено.
  • Розпорядженнями від 23 грудня Президент України Володимир Зеленський призначив п’ять нових голів місцевих військових адміністрацій. Зокрема, селищ Шевченкове, Старий Салтів, Савинці, сіл Курилівка і Вільхуватка.
  •  «Харківобленерго» оприлюднили графік погодинних відключень світла в Харківській області з 26 грудня по 1 січня. 

Нещодавно ми писали, Росіян, які викрадали та катували людей у Боровій, засуджено на 11 років

А також, В Ізюмі відбудовують зруйновані ворогом багатоповерхівки. Фото

Автор: Юлія Гнатченко