Пекельна ніч у Харкові: кількість жертв зростає. ОНОВЛЕНО

18.08.2022 09:50 Новини
На фото наслідки влучання в житловий будинок в Салтівському районі, Харків На фото наслідки влучання в житловий будинок в Салтівському районі, Харків
Цієї ночі російські окупанти завдали масованих ракетних ударів по Харкову, а згодом і по Харківській області.

Ця ніч стала однією з найтрагічніших для Харківщини з 24 лютого. 

 • Близько 21:30 ворожа ракета влучила в триповерховий житловий будинок у Салтівському районі міста. Через це будівля майже повністю зруйнована, там же виникла масштабна пожежа. Ймовірно, обстріл здійснювався ракетним комплексом «Іскандер».
  За словами начальника ХОВА Олега Синєгубова, наразі відомо, що під завалами загинуло 7 осіб та ще 17 – поранено, в тому числі 11-річна дитина.

  ОНОВЛЕНО: 13 загиблих та 20 поранених.  (Палаючий житловий будинок у Салтівському районі)

 • Близько 4:30 ранку з території бєлгорода було запущено ще 8 ракет. Усі вони влучили на території Холодногірського та Салтівського районів. Пошкоджень там зазнали будівлі, об'єкти інфраструктури, де згодом також виникли пожежі.


  (На фото зображено Будинок культури після нічного обстрілу в Холодногірському районі)

 • А в Слобідському районі одна з ракет влучила в 4-поверхове приміщення гуртожитку – будівля частково зруйнована. За останньою інформацією, 3 людини загинули, серед них 11-річний хлопчик. Ще 18 осіб отримали поранення, серед них 13-річний хлопчик, який знаходиться у важкому стані, та 12-річна дівчинка. 

  ОНОВЛЕНО: 4 загиблих та 22 поранених.