Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області станом на 26 липня

26.07.2022 08:54 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області
У ДСНС надали оперативну інформацію по Харківській області станом на 7:00 26 липня.

Протягом доби 25-26 липня рятувальники здійснили 19 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж – 3, усі вони спричинені ворожими обстрілами. До того ж 2 рази працівники ДСНС виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, 3 – на допомогу комунальним службам, 5 – на допомогу населенню та 6 були інші виїзди.

Одна із зазначених пожеж виникла на території Циркунівської громади близько 13:00. Там ворожий снаряд влучив у двоповерховий приватний будинок, де згодом загорівся дах та перекриття на площі близько 150 кв. м. Уже о 14:20 рятувальники 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини змогли приборкати вогонь.

Друга пожежа виникла о 04:30 ранку в Слобідському районі Харкова. Місто знову піддалося ракетному обстрілу, тому внаслідок події уламок ракети потрапив на дах одного з автосалонів. Через це спалахнув гідроізоляційний матеріал покрівлі. Працівники ДСНС вчасно прибули на місце, тому пожежа встигла розповсюдитися лише на 2 кв. м та була швидко ліквідована.

Останнє загоряння виникло в Чугуєві о 04:50, де ворожий боєприпас пошкодив газову трубу на вводі у приватний будинок. На місці події утворився вогняний факел, який оперативно загасили рятувальники з Луганської області, які наразі стоять на бойовому чергуванні в Чугуївському районі.

Крім того, тривають аварійно-рятувальні і пошукові роботи на місці зруйнованого росіянами Будинку культури в Чугуєві. Попередньо, під завалами все ще можуть перебувати люди.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 28 ворожих боєприпасів, що не розірвалися.