Рятувальники розповіли про ситуацію в Харківській області на 17 травня

17.05.2022 08:20 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 8:00 17 травня.

Протягом минулої доби рятувальники здійснили 24 оперативні виїзди, з них: на ліквідацію пожеж — 16, з яких 11 —  унаслідок обстрілів, а також 5 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 4 рази працівники ДСНС виїжджали для надання допомоги населенню та 4 —  для проведення аварійно-рятувальних робіт.

Пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Чугуївському (5) та Харківському (6) районах області.

Одна з пожеж виникла 16 травня о 6:04 в місті Дергачі Харківської області. Внаслідок попадання ворожого боєприпасу загорівся Будинок культури Дергачівської міської ради на загальній площі 300 м кв. На місці події працювали 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 12 чоловік особового складу. Тому вже о 9:00 вогонь було ліквідовано.

Крім того, о 12:20 унаслідок обстрілів сталося чотири пожежі у селі Циркуни. Повідомляється, що за різними адресами горіли два житлові будинки, гараж, господарча споруда, а також чагарники на площі 200 кв. м. Цього разу для гасіння від ДСНС було залучено 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 чоловік особового складу з Шевченківського та Салтівського районів Харкова. О 16:45 усі пожежі були ліквідовані. За попередніми даними жертв та постраждалих немає.

Також продовжилися аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих будівлях Харкова та Харківської області. Цього разу рятувальники працювали в Київському, Новобаварському районах міста Харкова, а також Чугуївському та Харківському районах області.

Піротехнічні підрозділи знешкодили 39 ворожих боєприпасів.