На Харківщині медичний коледж видавав російські дипломи

29.10.2022 15:01 Область Online
У Харківській області правоохоронці вилучили чергові докази впровадження освіти росії на тимчасово окупованих територіях.

Так, у Вовчанському медичному коледжі знайшли дипломи російського зразка, повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

«Серед вилученого правоохоронцями: освітня програма за стандартами РФ, бухгалтерські відомості по виплатах заробітньої плати викладацькому складу в рублях, список персоналу для отримання російських сім-карт та дипломи зразка РФ, підписані  так званим «главой ВГА Харьковской области», – йдеться у повідомленні.

Окупанти так поспішали впровадити російську освіту на Харківщині, що забули власну мову. У дипломах є помилка: «профессиональный колледж» росіяни вирішили писати з однією літерою «с».

Прокурори вилучили речові докази, які в подальшому будуть використані для повного та всебічного розслідування злочинів країни-агресора та колаборантів.

Нагадаємо, у селі Глушківка Куп’янського району в ліцеї правоохоронці вилучили російські підручники, накази, датовані періодом окупації, а в кабінеті директора — російський прапор. А у Боровій —  цілий склад підручників, які окупанти планували запровадити в школах на окупованих українських територіях.

Автор: Галина Гришко