На Харківщині можуть скоротити тривалість комендантської години

30.11.2022 18:01 Область Online

У Харківській області можуть змінити тривалість комендантської години, щоб вона починалася не з 22:00, як зараз, а з 23:00 та тривала до 05:00 ранку.

Як зазначив у телемарафоні начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, представники бізнесу та громадяни звертаються до влади щодо зміни тривалості комендантської години. Також можливі зміни комендантської години зумовлені й значним поверненням на Харківщину людей з евакуації.

– Розглядаємо питання зміни терміну комендантської години. Наразі вона діє з 22:00 до 06:00 ранку. Зараз проводимо консультації з військовими та профільними службами, щоб скоротити її із 23:00 до 05:00 ранку. Це досить важливо для функціонування бізнесу та перевізників. Аби триваліший час працювали продуктові магазини, транспорт та заклади сфери обслуговування, – зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Нагадаємо, тривалість відключення електроенергії у споживачів Харківської області залежить від того, як швидко вдасться провести ремонтні роботи та відновити баланс у мережі. Також ситуація з електропостачанням в Україні складна, є дефіцит електроенергії, але «Укренерго» має можливості вмикати світло на 5-6 годин на день усім споживачам.