Харків'янка стала новою чемпіонкою Європи з важкої атлетики (фото)

15.02.2024 12:53 Спорт

Каміла Конотоп з Харкова здобула титул абсолютної чемпіонки Європи з важкої атлетики.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на ХОВА.

14 лютого на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, який цьогоріч проходить у Болгарії, харківська спортсменка Каміла Конотоп здобула три золоті медалі. Зокрема, у ваговій категорії до 59 кілограмів.

Спочатку вона стала переможницею у ривку з результатом 105 кілограмів, після цього – у поштовху з результатом 125 кілограмів. Набравши в сумі двоборства 230 кілограмів, Каміла стала чемпіонкою Європи у своїй ваговій категорії.

Каміла Конотоп, важкоатлетка з Харкова

Каміла Конотоп та інші учасники чемпіонату Європи з важкої атлетики

Каміла Конотоп на чемпіонаті Європи з важкої атлетики / Фото: ХОВА

Нагадаємо, минулого року Каміла Конотоп також стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики і встановила два рекорди. Вже за декілька місяців спортсменка стала срібною призеркою чемпіонату світу. Міжнародне спортивне змагання проходило в Саудівській Аравії. У ньому взяли участь найсильніші спортсмени зі 117 країн світу.

Автор: Анна Хливнюк