Харківський спортсмен став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби

15.03.2023 13:23 Спорт

Спортсмен з міста Харків Михайло Вишнивецький вдало виступив на чемпіонаті Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед дорослих до 23-х років.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу ХОВА, спортивні змагання проходять у столиці Румунії Бухаресті з 13 до 19 березня.

«14 березня харківський спортсмен Михайло Вишнивецький у складі національної збірної України виборов золоту медаль та став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби серед дорослих до 23-х років!», – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, учень 11 класу Харківської школи № 48 Микола Марченко переміг у змаганнях на Кубок Польщі серед кадетів та юніорів з тхеквондо, які відбулися 4-5 березня у місті Бидгощ.

Нещодавно у Краснограді провели благодійний турнір з футзалу, а у Харкові команди з деокупованих громад Харківської області розіграли незвичний кубок. А в кінці лютого турнір з футзалу пройшов у Валках.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко