Спортсменки з Харківщини здобули срібло Європейських ігор

24.06.2023 14:25 Спорт
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

Збірна України з артистичного плавання посіла друге місце в акробатичній групі на Європейських іграх. Команда повністю складається зі спортсменок Харківської області.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію пресслужби ХОВА.

24 червня на ІІІ Європейських іграх, які зараз відбуваються у Польщі, збірна України з артистичного плавання посіла друге місце в акробатичній групі.

За свій виступ Марина Алексіїва, Владислава Алексіїва, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко отримали від суддів 208.9800 бали.

Поступилися українки лише команді Франції, виступ яких оцінили у 214.2833 бали. Третє місце посіли італійки із результатом 201.9900 бали.

Це перша нагорода харківських спортсменів на цих Європейських іграх. Загалом українці на цей час здобули вже 5 золотих, 4 срібні та 3 бронзові нагороди та посідають четверте місце в медальному заліку.

Зазначимо, з 21 червня по 2 липня в Польщі відбуваються III Європейські ігри, за медалі яких в складі збірної України боротимуться 24 представники Харківської області.

спортсменки

Нагадаємо, три футболісти з Харківщини зіграли у стартовому матчі молодіжного Євро.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як пройшло харківське дербі в УПЛ.

Також ми повідомляли про результати другого туру чемпіонату Харківського району з футболу. А в середині травня у Харкові пройшов унікальний турнір з боксу.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко