«Металіст 1925» здобув перемогу в харківському дербі

21.05.2023 18:30 Харків

Сьогодні, 21 травня, в рамках 27-го туру Української Прем’єр-ліги в очному протистоянні зустрічалися дві команди з міста Харків – «Металіст 1925» і «Металіст».

Як передає медіа «Слобідський край», цей поєдинок пройшов у селі Ковалівка Київської області, а номінальними господарями зустрічі була команда «Металіста 1925». Перший тайм завершився без голів. По перерві підопічним Едмара вдалося відкрити рахунок у зустрічі. Бека Вачебірадзе зі штрафного виконав навіс у карний майданчик суперника: Ростислав Русин пробив у поперечину, а першим на добиванні був Микита Безуглий, який і відправив м’яч у сітку воріт Ореста Костика, 1:0. А за декілька хвилин «Металіст 1925» подвоїв свою перевагу. Русин відмінним пасом вивів Андрія Чирука віч-на-віч з голкіпером суперника – 2:0. «Металіст» намагався відігратися, втім забити бодай один гол їм не вдалося.

2:0 – «Металіст 1925» здобуває першу перемогу в історії над «Металістом». Завдяки цьому успіху команда Едмара піднялася на дев’яте місце турнірною таблиці, маючи в своєму активі 30 залікових балів. «Металіст» залишається на передостанній, 15, сходинці, у них 22 очки. До 14 місця, яке дає право на продовження боротьби за збереження прописки в УПЛ, «Металісту» не вистачає два очки.

Наступні матчі в чемпіонаті України харківські клуби проведуть найближчого четверга, 25 травня. «Металіст 1925» на виїзді протистоятиме «Інгульцю», а «Металіст» теж у гостях зіграє проти «Кривбасу».

Раніше ми писали, що харківський боксер здобув перемогу на професійному ринзі.

Нагадаємо, нещодавно боксер з Донецької громади виборов звання чемпіона України. 15-річний Олександр Звєрєв завоював золоту медаль на чемпіонаті України з боксу серед юніорів. А минулими вихідними, 30 квітня, сахновщинський «Колос» здобув перемогу в чемпіонаті Дніпропетровщини.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко