Харківські хокеїсти без шансів поступилися лідеру чемпіонату України

25.10.2019 10:32 Спорт
Розгром «Динамо» був оформлений уже в стартовому періоді.

Вчора, 24 жовтня, відбувся поєдинок 11-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги — Парі-Матч, в якому «Кременчук» у рідних стінах приймав харківський молодіжний хокейний клуб «Динамо».

Уже в першому періоді кременчужці зуміли влаштувати розгром харків'янам. Протягом перших двадцяти хвилин у воротах голкіпера «Динамо» Владислава Вязвова розписалися Тимур Гриценко, двічі Олексій Ворона і двічі Дмитро Созонов.

У другій двадцятихвилинці «Кременчук» ще двічі зумів вразити ворота «біло-синіх», на що харків'яни відповіли першим взяттям воріт «городян» в цьому сезоні у виконанні Богдана Наливайка.

У третьому періоді господарі майданчика повторили досягнення перших двадцяти хвилин, відзначившись п'ять разів у воротах харків'ян, і впевненою перемогою 12:1 завершили поєдинок.
Після цього матчу «Кременчук» продовжує впевнено лідирувати у першості, а динамівці залишаються на останньому, шостому, місці в чемпіонаті України.