Харківські хокеїсти продовжують йти без перемог у чемпіонаті України

20.12.2019 15:00 Спорт
На цей раз МХК «Динамо» програв у Білій Церкві.

Вчора, 19 грудня, відбувся матч 21-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги  — Парі-Матч, в якому «Білий Барс» з Білої Церкви Київської області в рідних стінах приймав  харківський молодіжний хокейний клуб «Динамо».

За інформацією прес-служби Української хокейної ліги, у стартовому періоду харків'яни билися зі всіх зусиль, пропустивши два голи під завісу двадцятихвилинки. Другий період вийшов безголевим, надійну гру показали голкіпери обох команд. У заключній двадцятихвилинці гості зусиллями Євгена Абаджяна зуміли скоротити відставання до мінімального, втім господарі швидко повернули собі гандикап у дві шайби, а згодом збільшили до трьох.

4:1 — «Білий Барс» завоював четверту перемогу поспіль, а «Динамо», як і раніше, залишається без перемог в цьому сезоні.