Гороскоп на тиждень 27 березня – 2 квiтня для всіх знаків зодіаку

26.03.2023 15:50 Суспільство
Колаж: "Слобідський край" Колаж: "Слобідський край"

В Овнів настає час для змін у житті, на Близнюків чекають сюрпризи, а Козерогів – різноманітні враження.

ОВЕН
Цей тиждень дає вам шанс змінити своє життя і водночас напрям дiяльностi або переглянути вiдносини з партнерами. Ви будете налаштованi рiшуче, але головне – не допускайте емоцiйних перевантажень. У понедiлок i вiвторок формуються тенденцiї на мiсяць уперед. Це сприятливий час, щоб дiйти визначеностi в близьких вiдносинах i обговорити плани з колегами. На середу i четвер плануйте справи, якi вимагають швидкого виконання.
Сприятливi днi – 2,30; несприятливий – 31.

ТЕЛЕЦЬ 
У ваших фiнансових перспективах можуть намiтитися новi тенденцiї. Витрати поки краще звести до мiнiмуму i зосередитися на питаннях заробiтку. Можливi несподiванi пропозицiї. Але прийняти можна тiльки тi з них, що вже були ранiше, i з якихось причин спiвпраця не склалася. В середу i четвер будьте обережнiшi в подорожах, бережiть матерiальнi цiнностi. Ви стаєте привабливi для оточуючих.
Сприятливi днi – 28, 31; несприятливий – 2.

БЛИЗНЮКИ 
Цей тиждень готує вам чимало сюрпризiв. Приготуйтеся зробити несподiванi вiдкриття, почути вiдвертi висловлювання чи отримати пропозицiї. Головне – залишити позаду нерiшучiсть та спробувати вийти на новий рiвень. Наважуйтеся на змiни в особистому життi, давайте початок новим темам та проектам, експериментуйте. У вихiднi друзi не дадуть вам нудьгувати. Знайдiть час пiдготуватися до нового тижня – на вас чекає багато роботи.
Сприятливi днi – 27, 30; несприятливий – 1.

РАК 
Ваш ентузiазм у кар’єрних питаннях дещо стихне, i бiльше часу ви зможете придiлити домiвцi i близьким. Це вдалий час для генеральних прибирань, невеликих ремонтiв, наведення ладу. Турботи, роздiленi з членами сiм’ї, допоможуть пережити стресовi ситуацiї. Найближчим часом вам не обов’язково проявляти дiлову активнiсть – багато питань вирiшаться без вашої участi. Головне – пiдтримувати довiрчi вiдносини з партнерами, а iнiцiативу вони вiзьмуть на себе.
Сприятливi днi – 1, 31; несприятливих немає.

ЛЕВ 
У неодружених Левiв з’явиться потяг до нових розваг i захоплень. Може повернутися старе почуття або у стосунках, що вже склалися, намiтиться новий настрiй. Але цілком можливі i сварки, розриви зв’язкiв. Не варто утримувати ситуацiю, зiрки зараз не залишають вибору – вiдбувається те, що назрiло. У вихiднi обстановка стабiлiзується, намiтяться невiдкладнi справи, з’являться пропозицiї, що стосуються задоволень або придбань.
Сприятливi днi – 30, 31; несприятливий – 27.

ДIВА 
Витонченiсть у висловленні ваших iнтересiв, думок та iдей допоможе вам у дiловому спiлкуваннi. Хороший перiод для складання кореспонденцiї та ведення переговорiв, обговорення, конференцiй, для складання i пiдписання важливих документiв та контрактiв. Буде прибуток у деяких сферах бiзнесу. Можливi вдалi короткi дiловi поїздки, отримання приємних вiстей. 
Сприятливi днi – 2, 31; несприятливий – 30.

ТЕРЕЗИ 
Якiсь iз важливих для вас вiдносин дадуть трiщину. Можливi конфлiкти з найнесподiванiших приводiв, розкриття таємниць, розставання. Але стримати нiчого не можна – вiдбудеться тiльки те, що назрiло i повинно вiдбутися. Так само у ваше життя може повернутися людина, з якою ви розлучилися. В п’ятницю з’явиться можливiсть визначитися iз завданнями на найближчий час i обговорити плани з дiловими партнерами.
Сприятливi днi – 29, 30; несприятливий – 31.

СКОРПIОН 
Тепер бiльше часу бажано проводити наодинцi, а в роботу вносити бiльше творчих аспектiв та фантазiї. У понедiлок i вiвторок не варто поспiшати з нововведеннями. За цей тиждень вiдбудеться багато нового, що примусить вiдкоригувати плани i, можливо, повернутися до ранiше вiдкладених справ та проектiв. Доведеться виправляти старi помилки, але головне – не наробити нових.
Сприятливi днi – 27, 29; несприятливий – 31.

СТРIЛЕЦЬ 
Можливi поїздки, вiдрядження, активiзацiя переговорiв iз зарубiжними партнерами. Особливо з питань, якi вже обговорювалися ранiше, але з яких-небудь причин були вiдкладенi. З вiвторка можна починати нові справи або займатися питаннями освiти. В середу i четвер активно просувайте свої плани. На найближчi декiлька тижнiв не варто планувати якихось нововведень.
Сприятливий день – 2; несприятливий – 1.

КОЗЕРIГ 
Рiзноманiтнiсть вражень цього тижня вам гарантована. У вiвторок може вiдбутися щось неординарне на роботi або доведеться зiткнутися з непередбаченими перешкодами в справах. Доведеться стримати витрати i якийсь час терпляче справлятися з тягарем обов’язкiв. У середу i четвер ви вже знайдете компромiснi розв’язання проблем i зможете знову проявляти ентузiазм та активнiсть у справах, якi намiтили.
Сприятливi днi – 1, 2; несприятливих немає.

ВОДОЛIЙ 
Ви комфортно вiдчуватимете себе на самотi, займаючись звичною дiяльнiстю. Але навряд чи вдасться цього тижня зберегти стабiльнiсть у справах i внутрiшню рiвновагу. Доведеться переключитися на позачергову роботу. Новi iдеї i пропозицiї можуть спочатку викликати протест, але не поспiшайте вiдразу вiдповiдати вiдмовою. Дайте ситуацiї проявитися, а собi залиште час подумати.
Сприятливий день – 30; несприятливий – 31.

РИБИ 
Цього тижня вiдбудеться рiзкий поворот подiй, немов щось зупинить вас у стрiмкому русi – i примусить рухатися в новому напрямку. З вiвторка потрiбно буде наново зорiєнтуватися в тому, чим ви зайнятi, i переглянути свої плани i обов’язки. В середу будьте особливо уважними, не давайте своїм почуттям безперешкодно проявлятися пiд впливом настрою.
Сприятливi днi – 28, 30; несприятливий – 31.