Гороскоп на тиждень 28 лютого – 6 березня: якому знаку зодіаку поталанить найбільше

28.02.2022 08:45 Суспільство
Фото: balakovo24.ru Фото: balakovo24.ru
У Овнів – найгірше позаду, а Раків чекають труднощі – на щастя, цілком переборні. Дізнайтесь про сприятливі та несприятливі дні на цьому тижні саме для вас.

ОВЕН

Найгірше позаду, ви з радістю повернетеся до роботи та милих повсякденних турбот. Принесуть позитивні результати поїздки та справи, пов’язані з розширенням поля діяльності. У вихідні варто приготуватися до несподіваних зустрічей з давніми друзями або близькими людьми. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

ТЕЛЕЦЬ

Сприятливий час для одержання інформації. Звертайте пильну увагу на те, що відбувається навколо вас. Побільше впевненості у власних силах і зберігайте емоційну рівновагу, до того ж більше довіряйте своїй інтуїції. У вихідні постарайтеся виявити терпіння й не квапити події. Не варто нічого вимагати, відпустіть ситуацію, і вам самі все дадуть. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ

На вас чекає посилення активності в інтелектуальній сфері, нестандартний підхід дозволить вам упоратися з будь-якою проблемою. Ситуація складається на вашу користь. Зараз ви впевненим кроком ідете до своєї мрії. Усі зміни будуть до кращого. Вас порадують і кар’єра, і любов. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – четвер.

РАК

Ви можете досягти багато чого. Постарайтеся не звертати уваги на дрібні неприємності, зосередьтеся на найголовнішому, не варто витрачати свою енергію на дрібниці. Труднощі цілком переборні. Усе це ще й загартує ваш характер. Дуже скоро ви доб’єтеся успіху, до того ж без сторонньої допомоги. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

ЛЕВ

Є ризик утомитися від розв’язання чужих проблем. Безліч планів, вами укладених, можуть поховати під собою будь-яку діяльну людину. Стримайте політ фантазії, час для цього несприятливий. Можуть виникнути проблеми з пунктуальністю, як з вашої власної провини, так і з не залежних від вас причин. І на це слід зважати, відправляючись на важливі зустрічі. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ДІВА

Обстановка в професійній сфері надзвичайно вдала для активних дій, а підтримка колег і друзів практично гарантована. Очікується перевага хорошого настрою. Однак постарайтеся ставити перед собою реальні цілі, щоб уникнути ілюзій і розчарувань. Стабільність вашої кар’єри буде багато в чому залежати від уміння домовлятися з людьми. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Читайте також: Тигр та інші: що принесе царський хижак знакам східного гороскопу

ТЕРЕЗИ

Ваша ініціативність, якщо ви постараєтеся хоч разок виявити її, здатна стати запорукою успіху й благополуччя надалі. Є ймовірність цікавої поїздки, кар’єрного росту й приємних змін в особистому житті. Цей період сприятливий для знайомств і подальшого розвитку існуючих стосунків. У вихідні постарайтеся сприймати все, що відбувається, без зайвих емоцій. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

СКОРПІОН

Ваш досвід і майстерність принесуть вам значний прибуток. Очікуйте справжній фінансовий успіх. Ви зможете виграти не просто одну битву, а всю війну. Ваше життя на очах змінюється на краще. Хоча багато чого буде залежати від вашого настрою й почуття такту. Любов подарує вам радість і натхнення, укаже шлях до щастя. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ

Навіть якщо вас будуть критикувати, не звертайте з обраного шляху. Не поспішайте брати на себе керівництво або займати лідируючу позицію, адже заздрісники та інтригани тільки й чекають, що ви оступитеся. У вихідні спробуйте пограти з долею в перекидня, тільки не захоплюйтеся. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

КОЗЕРІГ

Цей період може бути сповнений різних випадковостей, так що намагайтеся не триматися за свої плани, а йти за ситуацією. Натомість ви зможете завести добрі знайомства, цьому буде сприяти дар красномовства й уміння переконувати навколишніх. На роботі доведеться розраховувати тільки на свої сили і можливості. Надійність ваших партнерів може бути доволі умовною. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ВОДОЛІЙ

У вас з’явиться шанс надолужити упущені можливості та швидко завершити важливу роботу. Ви зможете проаналізувати, як і за якими сценаріями розгортаються ваші відносини з людьми. Ви зрозумієте, з яких елементів іноді складається ваше життя. Постарайтеся не піддаватися на емоційні провокації, якщо не хочете відчути себе знесиленими. У вихідні ви будете спілкуватися більше, ніж звичайно. Найкращим буде пасивний відпочинок. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

РИБИ

На вас чекає динамічний і наповнений різноманітними подіями період. Ви готові до нового, що б не було його джерелом. Варто зайнятися реалізацією того, що було задумано, навіть якщо ви ще не встигли додумати до кінця. Не втрачайте часу на сумніви й занадто довгу підготовку. У вихідні поділіться своїм хорошим настроєм з навколишніми, і у вас можуть з’явитися нові друзі. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Читайте також: Що «намуркотить» Тигр кожному із знаків зодіаку