Півсотні вчителів Харківщини зможуть отримати надбавку

23.01.2019 14:30 Суспільство
Фото:pixabay.com Фото:pixabay.com
На Харківщині стартував пілотний проект щодо сертифікації вчителів.

У його рамках найкращі вчителі початкових класів нашого краю зможуть поборотися за отримання 20 % надбавки до заробітної плати.

Про це 23 січня розповів директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

— Цього року в Україні стартує пілотний проект щодо сертифікації вчителів. Його головна мета: визначити найбільш прогресивних учителів, підтримати їх і дати їм можливість продовжити працювати творчо, — пояснив Олександр Сидоренко. 

Сертифікація вчителів здійснюватиметься у три етапи: вивчення практичного досвіду роботи педагога, електронне портфоліо та проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

За словами Олександра Сидоренка, ті вчителі, які успішно пройдуть атестацію, отримуватимуть 20 % надбавки до заробітної плати впродовж трьох років чинності сертифіката.

Усього в Україні участь у сертифікації зможуть взяти тисяча вчителів початкових класів, оскільки була визначена гранична кількість учасників для кожної області. На Харківщині сертифікацію зможуть пройти 55 вчителів. До участі вже зареєструвалося 49.

Реєстрація на участь у сертифікації триває з 15 січня до 1 лютого включно.

Єдина обов’язкова вимога до вчителів, що не змінюватиметься впродовж пілотування, — наявність стажу роботи не менше двох років.

Читайте також: Скільки мільйонерів проживає в Харківській області