Продукти, сіль та набори «Школа у коробці»: у громади Харківщини доправили «гуманітарку»

28.08.2023 13:51 Суспільство

У Харківській області минулого тижня обласний гуманітарний штаб відправив у громади понад 8000 продуктових наборів, 4 тонни засобів гігієни й одягу та майже 400 наборів для школярів.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської ОВА.

  • до Вільхівської, Циркунівської, Новопокровської, Золочівської, Зачепилівської, Близнюківської, Ізюмської громад та БФ «Дія» доправили 8626 продовольчих наборів;
  • на потреби Вовчанської громади передали 4 тонни засобів гігієни та одягу;
  • до Золочівської, Мереф'янської, Балаклійської, Сахновщинської, Наталинської, Зачепилівської та Красноградської громад передали 5,2 тонни солі.

Жителям Кегичівської, Наталинської, Красноградської, Зачепилівської, Старовірівської, Золочівської, Валківської, Коломацької, Сахновщинської, Богодухівської, Борівської, Краснокутської, Ізюмської, Куп'янської, Оскільської, Барвінківської, Донецької, Куньєвської, Савинської громад доставили 397 рекреаційних наборів, наборів раннього розвитку та наборів «Школа у коробці».

У громади Харківщини доправили проднабори, засоби гігієни та одяг

Нагадаємо, у місті Дергачі Харківської області сімейні продуктові набори отримали родини військовослужбовців, які беруть (або брали) участь у бойових діях у зоні АТО/ООС та під час повномасштабної російсько-української війни.

Нагадаємо також, що за час повномасштабного вторгнення до програм допомоги Харківській області приєдналося чимало міжнародних партнерів. Наразі завдяки їхній підтримці громади отримують вікна, генератори, канцтовари для дітей тощо. 

Раніше ми писали, що Борівська, Золочівська, Ізюмська, Кіндрашівська, Куп’янська, Курилівська та Солоницівська громади Харківської області розроблятимуть програми та плани комплексного відновлення територій за підтримки U-LEAD.

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті.