Резонансні ДТП на Харківщині: як вирішуватимуть проблему

23.11.2021 12:15 Суспільство

Удосконалювати контроль за швидкістю руху на дорозі, покращувати інфраструктуру, посилювати контроль за правопорушеннями і відповідальність за травмування та смерті на дорозі. На Харківщині взялися комплексно розв’язувати проблему безпеки на дорогах.

Верховна рада на виїзді

Резонансні ДТП зі смертельними наслідками, які останнім часом почастішали в Харкові, стали приводом для проведення в обласному центрі виїзного засідання Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. У заході взяла участь голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, в. о. голови Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун, народні депутати, представники прокуратури, правоохоронних органів, суду та громадськість. Під час засідання учасники обговорили стан безпеки на дорогах і вулицях Харкова та області, причини правопорушень та шляхи їх попередження.

Тетяна Єгорова-Луценко відзначила, що низка кричущих ДТП, які сталися на Харківщині нещодавно, та статистика автомобільних аварій по країні спонукають посилювати відповідальність за порушення Правил дорожнього руху, а також роботу з попередження аварій.

Читайте також: Як у Солоницівській громаді ремонтують дорогу Пересічне – Березівське. Фото

– Переконана, що на законодавчому рівні потрібно приймати зміни, посилювати відповідальність за порушення Правил дорожнього руху. Ми не можемо говорити, що поліція погано працює, якщо у правоохоронців не буде важелів впливу на місцях. Окрім того, вважаю, що ті програми, які зараз працюють в області з попередження аварій, можуть реалізовуватися ефективніше. І ще одна важлива річ – виховання молоді. Якщо ми не почнемо займатися її розвитком, долучати її до спорту, то нам незабаром необхідно буде будувати тюрми. Депутатський корпус і особисто я, як голова Харківської обласної ради, готові надати будь-яку допомогу в розробці програм та законопроєктів, – сказала Тетяна Єгорова-Луценко.