Харків’яни можуть проголосувати за бюджет участі у терміналі ПриватБанку

Promo
12.11.2019 16:29 Суспільство
До кінця листопада у Харкові триває голосування за проекти, що подані активними жителями міста для участі в програмі "Громадський бюджет Харкова на 2020 рік".

Щоб створити додаткові зручності для містян, ПриватБанк відкрив додатковий канал для голосування в усіх терміналах самообслуговування.

Для можливості голосування необхідно пройти ідентифікацію у терміналі самообслуговування за допомогою будь-якої картки ПриватБанку або номера мобільного телефона, на основній сторінці меню скористатись кнопкою участі та зробити власний вибір у переліку, що з’явиться на екрані термінала.

Наразі на розгляд харків’ян відібрано 117 проектів. Усі вони пройшли перевірку на відповідність чинному законодавству України, можливість ефективної реалізації, раціональність витрат і відсутність дублювання діючих міських програм. Кожен харків'янин може віддати свій голос за п'ять проектів. Цього року на Громадський бюджет виділили 50 млн грн. Проекти, які перемогли, будуть відомі до 10 грудня та реалізовані наступного року.

Проголосувати можуть громадяни, які зареєстровані і проживають у Харкові та яким виповнилось 16 років. Нагадаємо, що в рамках Бюджету участі у Харкові у минулі роки з'явилися безліч муралів, установили диспенсери з пакетами для прибирання за собаками, а також в місті встановлять датчики контролю якості повітря. Загалом до сервісу голосування через термінали ПриватБанку підключено понад 70 міст та об’єднаних територіальних громад із різних куточків України.

Читайте також: ПриватБанк роздає підприємцям золото