ЗНО-2018: які зміни та нововведення чекають на абітурієнтів

ЗНО-2018: які зміни та нововведення чекають на абітурієнтів

Фото: dpchas.com.ua

Про нововведення в оцінюванні знань 30 березня розповіли заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев та директор ХРЦОЯО Олександр Сидоренко.

Для проведення ЗНО з англійської мови в області облаштують 400 аудиторій

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти відзначив, що суттєві зміни цього року стануться в проведенні ЗНО з іноземної мови.

«Уперше за 10 років нашої роботи в тестах з іноземної мови вводиться такий розділ, який називається аудіювання. Це сприйняття тексту на слух. Процедура полягає в тому, що за допомогою відповідних пристроїв двічі озвучується текст, абітурієнту дається час на роздуми, після чого він повинен дати відповіді на запитання», — розповів Олександр Сидоренко.

Задля забезпечення абсолютної рівності умов для всіх учасників ЗНО пункти тестування необхідно було облаштувати однаковою апаратурою.

«На останній сесії обласної ради були виділені кошти державної освітньої субвенції на забезпечення технічними засобами аудіювання. Ці кошти були спрямовані до бюджету міста Харків. Це дозволить обладнати приблизно 400 аудиторій у 27 закладах загальної середньої освіти», — повідомив Анатолій Бабічев.

Олександр Сидоренко відзначив, що всі пункти, де проводитиметься цього року ЗНО з іноземної мови, знаходяться у місті Харкові.

Серед особливостей цьогорічного оцінювання знань директор регіонального центру оцінювання також відокремив проведення ЗНО для вступу до магістратури вишів.

«Весь набір слухачів магістерського курсу з правознавства з обох спеціальностей – право та міжнародне право – буде повністю здійснено нами за технологією ЗНО. Також за технологією ЗНО ми зробимо вступний іспит для магістрів усіх напрямків, крім педагогічних та медичних спеціальностей, для всіх без винятку вишів», — сказав Олександр Сидоренко.

Читайте також: Як Харківщина стала майданчиком для обкатування реформи охорони здоров’я

Микола Мельник

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: