Туристична страховка — запорука безпечного відпочинку за кордоном

Promo

Туристичний страховий поліс є одним з головних документів кожного туриста. За допомогою нього можна захистити власне майно, здоров'я та життя, перебуваючи в іншій країні.

Як оформляється туристична страховка та в чому її перевага — розповідаємо нижче.

Для чого потрібне туристичне страхування?

Туристична страховка є тим документом, який гарантує безпечне та комфортне перебування за кордоном. В більшості випадків вона покриває:

  • медичне обслуговування та лікування;
  • юридичну допомогу;
  • втрату особистих речей;
  • продовження перебування в країні та дострокове повернення.

Туристична страховка необхідна в таких випадках:

  • під час подорожі з дитиною;
  • при активному відпочинку;
  • при відвідуванні країни з високим рівнем ризикових випадків.

Також туристична страховка необхідна для відвідування країн з візовим режимом. Туристичну візу вимагають такі країни, як Єгипет, Таїланд, Ізраїль, Об'єднані Арабські Емірати, Йорданія, Сінгапур, Шрі-Ланка та інші.

З оформленим туристичним страхуванням можна не тільки захистити себе в чужій країні, але й значно зекономити. Адже, наприклад, вартість лікування за кордоном значно вища, ніж вартість страхування.

Що потрібно для оформлення туристичної страховки?

Оформити туристичну страховку в Україні можна завдяки страховій компанії ARX. Весь процес відбувається онлайн та займає не більше 5 хвилин. Також на сайті компанії можна вирахувати орієнтовну вартість страхового поліса. На неї впливає вік туриста, тривалість подорожі та перелік необхідних послуг.

Наприклад, компанія ARX пропонує декілька програм страхування:

  1. Класична програма передбачає невідкладну медичну допомогу та лікування.
  2. Оптимальна програма, крім основних медичних послуг, покриває продовження перебування в країні та термінове повернення. А також затримку рейсу чи багажу.
  3. Преміальна програма надає повний захист застрахованій людині. Програма містить в собі всі необхідні медичні, матеріальні та юридичні послуги.

Перебуваючи в іншій країні, неприємності можуть застати кожного зненацька. Оперативність та якість необхідних послуг за кордоном залежать саме від правильно обраної туристичної страховки.