Як у деокупованому селі Балаклійської громади розпочалися шкільні канікули

19.06.2024 11:50 Балаклія
Вербівський ляльковий театр "Джерельце" показує нову виставу/ Фото: Балаклійська МВА Вербівський ляльковий театр "Джерельце" показує нову виставу/ Фото: Балаклійська МВА

У селі Вербівка Балаклійської громади Ізюмського району літні канікули розпочалися відразу з двох подій. Місцевий шкільний театр «Джерельце» показав прем'єрну виставу для молодших школярів, а «Бібліотека з рюкзачка» привезла нові книги і зайняла дітвору настільними та рухливими іграми. 

Про це медіа «Слобідський край» розповіла бібліотекар Вербівського ліцею, керівник лялькового театру «Джерельце» Ольга Голуб.

  – Наше село пів року було в окупації. Наостанок ворог зруйнував  школу. Діти, які залишалися в селі і які повернулися додому після його звільнення, ще восени 2022 року попросили мене відродити роботу нашого театру. Відтоді ми показуємо вистави у Вербівці, вибиралися також до Балаклії. А на днях знову скликали малечу відразу на дві нових казки: «На чуже не зазіхай» та «Коза-дереза на новий лад», –  розповідає керівник шкільного лялькового театру «Джерельце» Ольга Голуб.

Нові книги для шкільної бібліотеки Вербівського ліцею

Юні театрали Вербівки вибирають книжки з нового поповнення

До вербівської дітвори навідалась також «Бібліотека з рюкзачка». Працівники Балаклійської центральної дитячої книгозбірні привезли юним читачам нові книги, а також зайняли настільними іграми, розмальовками, веселими руханками.  

 – Бібліотека без книг, як магазин без товару. Книжковий фонд нашої шкільної бібліотеки поповнився більш ніж на 100 книг. Волонтер з Тернополя передав  книги до Балаклійської публічної книгозбірні, частина з них надійшла і до нас. Вони цінні і цікаві своїм змістом, красиві поліграфічним оздобленням, –  зазначає Ольга Голуб.

«Бібліотека з рюкзачка» у черговий раз навідалась і до дітей Волохово-Ярського старостинського округу. Діти чекають на ці зустрічі у безпековому просторі, де вони сходяться разом, малюють, граються, почуваються щасливими. 

Нагадаємо, що у Кегичівці відкрили безкоштовну музичну студію для підлітків і молоді.

Також нагадаємо, що у Старому Салтові створюють молодіжний простір.

Раніше ми писали, що підземна школа у Люботині працює під час літніх канікул.

 


       
 

Автор: Тетяна Чмут