Балаклія: запустили всі котельні та влаштовують переправу через зруйнований міст

14.12.2022 20:02 Балаклія

У місті Балаклія Харківської області влаштовують тимчасові переправи біля зруйнованих окупантами мостів. Також комунальники запустили всі 6 міських котелень, і у 95 % житлових будинків уже є опалення.

Про це повідомили у пресслужбі Балаклійської міської ради, передає «Слобідський край».

Тимчасову переправу влаштовують через зруйнований автомобільний міст на дорозі по вулиці Жовтнева у напрямку Балаклійської лікарні.

«Завдяки тимчасовому переїзду значно спроститься сполучення центру міста з лікарнею, міським цвинтарем та мікрорайоном Піски і Легерські Піски», – йдеться у повідомленні.

Балаклія: облаштування тимчасової переправи

Переправу обіцяють влаштувати протягом двох тижнів.

Щодо опалювального сезону, то зараз в місті Балаклія вдалося запустити всі 6 котелень, які опалюють 149 багатоквартирних житлових будинків з 156.

«Проблемними залишаються 2 будинки в центрі міста та 5 у сел. Нафтовиків, на яких проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Після їх проведення опалення буде подано і в ці об’єкти», – додали у міськраді.

Балаклія опалювальний сезон 2022. Запустити 6 котельних

Також у мерії міста Балаклія повідомили, що за рахунок коштів з державного бюджету проведені відновлювальні роботи на 5-ти пошкоджених котельнях. Ремонт шостої котельні було виконано силами місцевого теплопостачального комунального підприємства.

Нагадаємо, у частині міста Балаклія та селі Борщівка Харківської області відновили електропостачання після аварії.

Нагадаємо також, що у Балаклійській громаді Харківської області працюють 4 Пункти Незламності та 7 пунктів обігріву, де також можна зігрітися, випити гарячого чаю та зарядити телефон. Також у Балаклії змінився графік руху транспорту.

Більше новин про події в місті Балаклія читайте тут.