Біля села Вербівка підірвалися двоє чоловіків: один з них загинув

06.02.2023 19:45 Балаклія
Неподалік села Вербівка Балаклійської громади Харківської області підірвалися двоє цивільних, що їхали на мотоциклі. Один з чоловіків загинув, інший отримав поранення та був госпіталізований у середньому стані тяжкості.

Про це повідомляє медіа "Слобідський край" з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

Сьогодні, 6 лютого, поблизу села Вербівка Балаклійської громади двоє цивільних чоловіків їхали на мотоциклі та підірвалися на невідомому вибуховому пристрої.

За інформацією Обласного центру екстреної медичної допомоги, 44-річний чоловік загинув, а його 31-річний товариш отримав поранення та був госпіталізований у стані середньої важкості. Наразі лікарі надають йому допомогу.

На цей час невідомо, на якому саме вибуховому пристрої підірвалися чоловіки.

Нагадаємо, у Балаклійську громаду передали генератор на 264 кВт, які Харківська область отримала у межах проєкту UNOPS Ukraine.

Раніше ми писали, що нещодавно за допомоги головного рабина України, Харківської обласної ради та Центру допомоги Антевка до міста Балаклія прибув гуманітарний вантаж. Поміж іншого до громади передали міський автобус.

Нагадаємо також, що у Балаклійській громаді з вересня по січень сапери знайшли та знищили  понад 28 тисяч одиниць вибухонебезпечних предметів.

Автор: Олександр Манченко