Понад 30 будинків уже з дахом: відновлювати житло у селі Петрівське допомагають іванофранківці

23.06.2023 17:51 Балаклія

У селі Петрівському Балаклійської громади Харківської області триває відбудова пошкоджених обстрілами житлових будинків. До цієї потрібної справи долучилися і представники релігійної волонтерської організації  «Рука ангела» з Івано-Франківська. 

Про це кореспондентці масмедіа «Слобідський край» розповів староста Петрівського старостинського округу Володимир Фоменко.

«Наше село не було в окупації, проте пів року перебувало під постійними обстрілами. Як наслідок, 25 будинків зруйновані повністю, 250 – підлягають відновленню. Серед найтиповіших руйнувань – побиті дахи. Для цих цілей по лінії ООН ми отримали будівельний матеріал: шифер, дошки, балки, стропила, руберойд, цвяхи тощо», –  розповідає очільник старостинського округу.

Жителька Петрівського Світлана Біленко, рятуючись від війни, виїздила з рідного Петрівського до Івано-Франківська.  Додому повернулась з  волонтерами від  релігійної  організації «Рука ангела». Чоловіки бралися відремонтувати  дах над її будинком. На місці вони переконались, що допомога потрібна багатьом.

На сьогодні іванофранківці поновили дахи на 35 будинках. Розпочате обіцяють довести до кінця.     

Нагадуємо, у Балаклії протестували машину для розмінування.

Також нагадуємо, у місті Балаклія Харківської області робітники проводять демонтажні та підготовчі роботи для будівництва нового моста в напрямку села Вербівка. 

Раніше ми писали, що в Асіївці Балаклійської ТГ медики обстежили 52 пацієнти.

Автор: Тетяна Чмут