Реконструкція спорткомплексу у Балаклії: що встигли зробити за місяць. Фото

12.08.2021 18:13 Балаклія
Станом на 12 серпня в балаклійському спортивно-оздоровчому комплексі «Вимпел» проводять перепланування приміщень і підсилюють конструкції будівлі.

У середині липня в Балаклії розпочалася реконструкція спортивно-оздоровчого комплексу «Вимпел», яка проходить у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Наразі на спортивному об’єкті демонтували старе перекриття і вікна, проводять перепланування приміщень і підсилюють конструкції будівлі. Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА. 

За словами начальника управління організації будівництва Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА Дмитра Руссу, реконструкція проходить згідно зі встановленим графіком.

Читайте також: Школу в Липецькій громаді планують відремонтувати до кінця цього року

Головний інженер будівельної підрядної організації Сергій Базелєєв зазначає, що наразі на об’єкті працюють близько 40 фахівців, з початку тижня до них долучаться робітники субпідрядних організацій, які будуть виконувати роботи з відновлення інженерних мереж.

– Наразі триває цегляне укладання перетинок, утеплення цоколя та підвальної частини, почалися роботи щодо прибудови ліфтової шахти. Готуємося до монтажу металоконструкцій та в кінці місяця плануємо починати монтаж вікон, вітражів та фасадні роботи, – розповів Сергій Базелєєв.

Як зазначив директор спортивного комплексу «Вимпел» Ростислав Кравчук, жителі Балаклії чекають на відновлення басейну вже понад 10 років. За його словами, після реконструкції в басейні зможуть займатися як дорослі, так і діти, а також люди з інвалідністю.