У Балаклії два тижні працюватиме мобільна медична бригада

02.05.2023 16:19 Балаклія

ГО «Інфекційний контроль в Україні» за підтримки благодійної організації Corus International організує у місті Балаклія Харківської області роботу мобільної медичної бригади.

Про це «Слобідський край» повідомляє з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

Мобільна бригада оснащена сучасним медичним обладнанням, має можливість проводити лабораторні дослідження. Експерти забезпечать:

  • Консультацію гінеколога, спеціальні дослідження
  • Консультацію кардіолога, спеціальні дослідження
  • Огляд сімейного лікаря, спеціальні дослідження
  • Видачу ліків за призначенням на 3-7 днів

Також жителі Балаклії зможуть отримати психологічну допомогу. Психологи проконсультують і, за необхідності, перенаправлять для проведення лікування тривожних станів, посттравматичних стресових розладів та інших станів, які потребують допомоги.

Прийом лікарів з 8 до 21 травня за адресою: місто Балаклія, вулиця Соборна, 98.

Запис за телефоном: +38 (095) 495 07 48

Нагадаємо, у Балаклії працює безкоштовна локація для жінок. Туди можна звернутися за підтримкою, інформаційною та психологічною допомогою, у разі потреби в спілкуванні тощо.  

 Раніше ми писали, що по суботах працюють курси психологічної підтримки мешканців  у приміщенні Балаклійського міського клубу селища Нафтовиків.  Раніше такий проєкт було реалізовано в селі Гусарівка Балаклійської громади.

Нагадаємо також, що понад рік у багатоквартирних будинках Балаклії не працювали ліфти. З 25 квітня у місті розпочали експертне та технічне обстеження підіймачів.

Більше новин Балаклія та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко