У Балаклії розпочинаються курси психологічної підтримки мешканців

21.04.2023 10:06 Балаклія

У місті Балаклія Харківської області розпочинається проєкт психологічної підтримки «Психологія незламності», у рамках якого будуть три програми допомоги дітям, жінкам та особам, які зазнали втрати. Перша зустріч пройде вже 22 квітня. Надалі заходи будуть відбуватися щосуботи.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

У місті Балаклія громадська організація «Звичайні люди», за підтримки гуманітарної організації «Lifting Hands International», розпочинає проєкт «Психологія незламності», який створюється для психологічної підтримки мешканців Балаклійської громади.

Проєкт працюватиме за трьома програмами:

  • «Програма для тих, хто зазнав утрати» – ведучою виступатиме член Міжнародної асоціації психотерапевтів у темі горя та втрати, психотерапевт, арттерапевт, психосоматолог Олена Рибалко;
  • «Простір для дітей» – буде вести дитячий психолог, педагог, арттерапевт, автор трансформаційних ігор Анна Тархова. Вона також працює за темою взаємовідносин дітей та батьків.
  • «Психологічна підтримка жінок під час війни» – вестиме психолог з медичною освітою, арттерапевт, автор трансформаційних ігор, тілесний терапевт, психосоматолог Тетяна Голубнича.

Перша зустріч відбудеться вже цієї суботи – 22 квітня 2023 року об 11:30 у приміщенні Балаклійського міського клубу селища Нафтовиків за адресою: м. Балаклія, вулиця Оксани Петрусенко, 22. Надалі зустрічі проходитимуть щосуботи об 11:30.

За словами організаторів, кожного учасника програми очікують приємні подарунки від спонсорів.

Раніше такий проєкт було реалізовано в селі Гусарівка Балаклійської громади.

Нагадаємо, через село Байрак проходила лінія фронту. Нещодавно ми писали, що фахівці АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання для перших споживачів. Як зазначили самі енергетики, пошкодження тут були надзвичайні, адже під час окупації російські військовослужбовці використовували опори лінії електропередачі для укріплення вогневих позицій у населеному пункті.

Нагадаємо також, через бойові дії у Балаклійській громаді значно постраждала система постачання та відведення води. У зв’язку з цим Балаклійський водоканал підписав з ЮНІСЕФ меморандум про співпрацю на 58 мільйонів гривень.

Головні новини Балаклія та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко