У деокупованій Балаклії почали відновлювати ліфти: вже запустили 13 під'їздів

26.04.2023 10:22 Балаклія
Фото: Балаклійська міська військова адміністрація Фото: Балаклійська міська військова адміністрація

Понад рік у багатоквартирних будинках Балаклії Харківської області не працювали ліфти. З 25 квітня у місті розпочали експертне та технічне обстеження підіймачів. Наразі вже відновили 13 з 41 ліфта. Роботи тривають.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

25 квітня в місті Балаклія розпочалося відновлення роботи ліфтів. Спеціалісти обстежують підіймачі та роблять експертну та технічну оцінку. У перший день запустили три ліфти у під’їздах за адресою: вулиця Жовтнева, 15.

На сьогодні відновили роботу ще 10 ліфтів:

  • Жовтнева, 13;
  • Соборна, 46 (1, 2, 3 під’їзди);
  • Соборна, 48 (1, 2, 3 під’їзди);
  • Соборна, 50 (1, 2, 3 під’їзди).

Ліфти працюватимуть щоденно з 06:00 до 22:00.

Роботи з відновлення продовжуються щоденно. Усього в місті мають запустити 41 ліфт. Про нові запуски громада повідомлятиме додатково.

Нагадаємо, у місті Балаклія розпочинається проєкт психологічної підтримки «Психологія незламності», у рамках якого будуть три програми допомоги дітям, жінкам та особам, які зазнали втрати. Перша зустріч пройде вже 22 квітня. Надалі заходи будуть відбуватися щосуботи.

Нагадаємо також, у місті Балаклія місцевим жителям пропонують згуртуватися та прибрати підвали своїх будинків від старого мотлоху.

Нещодавно комунальному підприємству «Балаклійський водоканал» передали універсальний екскаватор-навантажувач британської компанії JCB.

Головні новини Балаклія читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко