У Балаклії за ініціативою мешканців обладнали укриття у підвалі будинку

29.03.2023 18:41 Балаклія

У місті Балаклія Харківської області місцевим жителям пропонують згуртуватися та прибрати підвали своїх будинків від старого мотлоху.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію, першими таку ініціативу проявили жителі будинку № 7 у провулку 1 Травня.

Вони розчистили приміщення, викинули зайве сміття та речі, які займали занадто багато місця.

«Враховуючи активність та єдність мешканців, які зробили прибирання, забезпечивши приємне та чисте середовище в укритті, ГО «Звичайні люди», Олег Яковлєв та Благодійна організація з США Lifting Hands International спільно з КП «Балаклійський Житлокомунсервіс» розпочали облаштовувати захисну споруду цивільного захисту», – йдеться у повідомленні.

У військовій адміністрації пропонують іншим жителям міста  прибрати в своїх підвальних приміщеннях, укриттях побутове сміття, яке захаращує проходи для вільного пересування.

Балаклійська міська військова адміністрація буде продовжувати залучати благодійні фонди та планувати облаштовувати захисні споруди цивільного захисту у багатоквартирних будинках.

Нагадаємо, у місті Балаклія станом на середину березня було 13 укриттів. Мсця розташування укриттів оприлюднив відділ цивільного захисту Балаклійської міської ради.

Нагадаємо також, нещодавно комунальному підприємству «Балаклійський водоканал» передали універсальний екскаватор-навантажувач британської компанії JCB.

Через бойові дії у Балаклійській громаді значно постраждала система постачання та відведення води. У зв’язку з цим Балаклійський водоканал підписав з ЮНІСЕФ меморандум про співпрацю на 58 мільйонів гривень.

Головні новини  Балаклія читайте на нашому сайті.