Комунальники міста Балаклія отримали універсальний екскаватор-навантажувач

16.02.2023 12:51 Балаклія
У звільненій Балаклії Харківської області комунальному підприємству «Балаклійський водоканал» передали універсальний екскаватор-навантажувач британської компанії JCB.

Про це повідомляє пресслужба Балаклійської міської військової адміністрації, передає «Слобідський край».

У повідомленні йдеться, що екскаватор комунальники отримали за сприяння Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» та допомоги гуманітарної місії Посольства Швейцарії в Україні.

«Техніка допоможе місцевим комунальникам оперативно забезпечувати важливі потреби громади. Її використовуватимуть для оперативного реагування і ліквідації проривів водопроводу, каналізації та інших потреб. Новий екскаватор мобільний і багатофункціональний. Легке управління, комфортні умови праці дозволять оптимізувати робочі процеси та скоротити час виконання аварійних та планових ремонтних робіт», – ідеться у повідомленні військової адміністрації міста Балаклія.

Балаклія, універсальний екскаватор-навантажувач – лютий 2023

Балаклія отримала екскаватор-навантажувач JCB

Нагадаємо, що через бойові дії у Балаклійській громаді значно постраждала система постачання та відведення води. У зв’язку з цим Балаклійський водоканал підписав з ЮНІСЕФ меморандум про співпрацю на 58 мільйонів гривень.

Після повномасштабного вторгнення російські окупанти зруйнували та пошкодили медустанови, освітні заклади, об’єкти енерго-, тепло -, газо- та водопостачання. Значних пошкоджень зазнали 8 котелень.

Також нагадаємо, що у Балаклії відрегулювали механізм виплат пенсій і соцвиплат.

Головні новини Балаклія читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко